přidej velikost oblečení
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

9 se líbí, 1 se nelíbí

Ve zkratce Výška: 192 cm Váha: 108 kg Číslo dresu: 9 Držení hole: pravá Post: útočník Přezdívka: Béďa Odchovanec: HC Vítkovice Současný klub: RI Okna Zlín Předchozí kluby: Vítkovice, Havířov, Sareza Ostrava Hokejové cíle: vyhrát extraligu Partnerka: přítelkyně Olga Sourozenci: bratr Tomáš Nehokejové koníčky: lenošení, kino, fotbálek…zobrazit celý životopis

Bedřich Köhler v Magazínu Osobnosti

• Straka v druhém prodloužení zajistil hokejistům Plzně první titul

Straka v druhém prodloužení zajistil hokejistům Plzně první titul

21. 4. 2013 22:52 Hokejisté Plzně se stali poprvé v klubové historii, která sahá do roku 1929, vítězi hokejové extraligy. O novém držiteli mistrovského titulu rozhodl sedmý finálový zápas play off, v němž Západočeši vedení koučem Milanem Razýmem porazili Zlín na jeho ledě 4:3 a stejným poměrem opanovali i celou sérii. Vítěznou branku vstřelil v druhém prodloužení v čase 96:15 čtyřicetiletý kapitán Martin Straka. … více

• Zlín si vynutil rozhodující sedmé utkání. Plzeň zaskočil dvěma rychlými góly

Tiscali, 19. 4. 2013 Hokejisté Zlína dokázali ve finále play off extraligy odvrátit výhrou 5:2 na soupeřově ledě mečbol Plzně a vynutili si sedmou bitvu, která sérii za stavu 3:3 rozhodne. Berani dnes v utkání číslo šest sice prohrávali po trefě Martina Straky, ale poté góly Jiřího Ondráčka a Bedřicha Köhlera v rozmezí 14 vteřin zkraje druhé třetiny vývoj zápasu otočili. Sedmý duel se hraje v neděli ve Zlíně od 18:15.  … více

• Zlín zvládl úvodní semifinále a doma si poradil s Třincem

Tn.cz, 26. 3. 2013 Hokejisté Zlína vstoupili vítězně do semifinále play off, když porazili Třinec 3:1. Berani vyhráli i čtvrté domácí utkání v letošním play off. Brankami se na tom podíleli Bedřich Köhler, Petr Leška a Martin Hamrlík. … více

• Lukáš Zíb: Málem ho podřízli bruslí!

Aha, 6. 3. 2012 Brusle ostrá jako břitva se málem stala osudnou třineckému hokejistovi Lukáši Zíbovi (35). V předkole extraligového play off jej zranil v pádu zlínský útočník Bedřich Köhler. Výsledkem je pět stehů na levé tváři. … více