Dan Boyle

Dan Boyle v Magazínu Osobnosti

• Jágrovy tři body Dallasu nestačily. Gudas slavil první branku v NHL

Jágrovy tři body Dallasu nestačily. Gudas slavil první branku v NHL

21. 3. 2013 07:44 Český hokejista Jaromír Jágr zaznamenal ve středečním utkání NHL tři body za gól a dvě nahrávky, přesto s Dallasem prohrál v Coloradu 3:4. Po akcích jedenačtyřicetiletého útočníka, který v předchozích čtyřech zápasech vůbec nebodoval, vedli Stars 2:0 a 3:2. V závěrečné třetině ale domácí i díky asistenci Jana Hejdy skóre otočili. … více

• Hertl si upevnil pozici nejlepšího střelce Žraloků

Tiscali, 15. 11. 2013 Hokejový útočník Tomáš Hertl nastartoval gólem v předposlední minutě obrat San Jose, které čtvrteční utkání NHL ve Vancouveru vyhrálo 2:1 v prodloužení. Nejproduktivnější nováček soutěže se trefil pojedenácté v sezoně. Roberta Luonga připravil o čisté konto při power play střelou z pravé strany do odkryté branky. Vítězství Sharks pak zařídil v čase 62:38 obránce Dan Boyle.  … více

• V Dejvicích s Irvinem Welshem o konci civilizace

Novinky, 21. 2. 2012 Do Česka jako skotská vichřice vtrhl Irvine Welsh, kterého proslavil zejména Trainspotting zfilmovaný Dannym Boylem v roce 1996. Do Dejvického divadla přivedla Ucpanej systém edinburského bouřliváka slovenská mise: Barevnej svět (Acid House) adaptoval podle povídek a filmového scénáře Daniel Majling z Revúce, režijně se, ani u nás ne poprvé, prosadil martinský rodák Michal Vajdička. … více

Tn.cz, 3. 2. 2012 Hokejista San Jose Dan Boyle se postaral v utkání NHL o hodně kuriozní vlastní gól. … více