Hodnotit:
Líbí Nelíbí

0 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Daniel Mark Nestor, původním jménem Danijel Nestorović je současný kanadský profesionální tenista. Během své kariéry vyhrál dosud 65 turnajů ATP World Tour ve čtyřhře.…zobrazit celý životopis

• Štěpánek deblový titul nezískal. Po vyrovnaném boji se radovali Murray a Soares

Tiscali, 30. 1. 2016 Tenista Raděk Štěpánek nedosáhl na svůj druhý grandslamový titul na Australian Open. Společně s Kanaďanem Danielem Nestorem se ve finále museli sklonit před britsko-brazilskou dvojicí Jamie Murray a Bruno Soares, která v rozhodujícím duelu zvítězila 2:6, 6:4 a 7:5. … více

• Věk ho nelimituje: Štěpánek si myslí na olympijskou medaili

Tiscali, 27. 11. 2015 Tenista Radek Štěpánek dnes oslavil již sedmatřicáté narozeniny, raketu na hřebík ale rozhodně pověsit nehodlá. Dvojnásobný vítěz Davis Cupu se těší na novou sezonu, ve které vytvoří deblový pár s Kanaďanem Danielem Nestorem. Rodák z Karviné si myslí i na olympijskou medaili, o kterou by měl bojovat společně se svým reprezentačním parťákem Tomášem Berdychem. … více

• Nadal je v semifinále, Hlaváčková se probojovala do finále smíšené čtyřhry

Tiscali, 5. 9. 2013 Česká tenistka Andrea Hlaváčková je na US Open ve finále smíšené čtyřhry. S běloruským partnerem Maxem Mirným odvrátili v semifinále mečbol a porazili francouzsko-kanadský pár Kristina Mladenovicová, Daniel Nestor, letošní vítěze mixu na trávě ve Wimbledonu, po boji 7:5, 6:7 a 12:10.  … více

Hledáte také jako: Daniel Mark Nestor
Rychlá navigace:novinky |diskuse