Hodnotit:
Líbí Nelíbí

1 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Ilja Nikolajevič Bryzgalov je ruský profesionální hokejový brankář, který v současnosti hraje za klub Phoenix Coyotes. V roce 2007 vyhrál s týmem Anaheim Ducks Stanley Cup. Je mistrem světa z roku 2009. Na Olympijských hrách v Salt Lake City získal s ruskou reprezentací bronzovou medaili.…zobrazit celý životopis

Ilya Bryzgalov v Magazínu Osobnosti

• Predátor Mazanec další výhru Nashvillu nevychytal, radoval se Bryzgalov

Predátor Mazanec další výhru Nashvillu nevychytal, radoval se Bryzgalov

29. 11. 2013 07:47 Hokejisté Nashvillu s Markem Mazancem v brance podlehli ve čtvrtečním utkání NHL Edmontonu 0:3. Český gólman, který ve středu vychytal čisté konto, inkasoval o den později dva góly v rozmezí 51 sekund druhé třetiny. Jinak si připsal 25 úspěšných zásahů. Poslední branku obdrželi domácí v závěrečné minutě při hře bez brankáře. … více

• Rusko povolalo dva brankáře z NHL. Hrát by mohl i Kovalčuk

Rusko povolalo dva brankáře z NHL. Hrát by mohl i Kovalčuk

29. 4. 2013 13:46 Trenér ruské hokejové reprezentace Zinetula Biljaletdinov počítá s tím, že na mistrovství světa se sborná představí s dvojicí brankářů z NHL. V rozhovoru pro agenturu RIA Novosti uvedl, že jedním z nich bude Ilja Bryzgalov z Philadelphie. … více

• Erat se poprvé trefil za Washinghton. Michálek dal gól a porval se

Erat se poprvé trefil za Washinghton. Michálek dal gól a porval se

17. 4. 2013 08:55 Český útočník Martin Erat vstřelil v úterním utkání NHL svůj první gól v dresu Washingtonu, navíc přidal asistenci a svou produktivitou pomohl týmu k výhře 5:1 nad Torontem. Po akcích třebíčského rodáka, který v předchozích šesti zápasech vůbec nebodoval, odskočili Capitals soupeři v prostřední třetině z 1:0 na 3:0. … více

Hledáte také jako: Ilja Bryzgalov
Rychlá navigace:fotogalerie |novinky |diskuse