ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Jan Chábera v Magazínu Osobnosti

• Výhru na Spartě režíroval rytíř Plekanec

Výhru na Spartě režíroval rytíř Plekanec

24. 9. 2012 09:19 Hokejisté Kladna potvrdili, že se jim proti Spartě v posledních sezonách daří. V zápase 4. kola zvítězili na ledě Pražanů 4:3, když o své výhře rozhodli třemi góly v třetí třetině. Výraznou zásluhu na úspěchu Rytířů v téměř vyprodané Tipsport aréně, kde duel sledovalo 12.589 diváků, měl útočník Tomáš Plekanec. Posila z Montrealu vstřelila dvě branky a připsala si jednu asistenci. … více

• Hokejisté Kladna zdolali Slavii 1:0 a snížili v sérii na 1:2

Tiscali, 14. 3. 2013 Hokejisté Kladna zdolali ve třetím čtvrtfinále extraligy pražskou Slavii 1:0 a snížili stav série na 1:2 na zápasy. Jedinou branku vstřelil ve 48. minutě Jan Dalecký, gólman Jan Chábera udržel podruhé v letošním play off čisté konto. Rytíři porazili Slavii na sedmý pokus poprvé v sezoně. Další zápas se hraje v pátek od 17:30 opět v Kladně. … více

• Pöpperle: Vyhrát nad Kladnem jsme si nezasloužili

Tn.cz, 24. 10. 2011 Hokejisté Sparty Praha nezvládli nedělní duel 15. kola Tipsport extraligy a na svém ledě podlehli Kladnu 0:1 po prodloužení. V utkání zářili oba gólmani, šťastnější byl nakonec kladenský Jan Chábera. … více

• Chábera: EBEL liga? Extraliga je daleko lepší!

Tn.cz, 21. 7. 2011 Gólman Jan Chábera, jenž naposledy působil v mezinárodní Erste bank lize (EBEL), bojuje o angažmá na Kladně. Na EBEL ligu navíc nevzpomíná moc v dobrém. … více

Hledáte také jako: Honza Chábera
Rychlá navigace:fotogalerie |novinky |diskuse