Hodnotit:
Líbí Nelíbí

5 se líbí, 1 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Jesús Navas González je španělský fotbalový záložník a reprezentant, který hraje v anglickém klubu Manchester City. Je to fotbalista s dobrou kličkou a schopností „větrat“ obranu soupeře, hraje na pravém křídle.Klubová kariéraManchester CityJesús přestoupil do Manchesteru City oficiálně 3. 6. 2013 za cca 15 miliónů liber ze španělské Sevilly. Stal se jedním z prvních hráčů, které do týmu přivedl nový manažer Manuel Pellegrini, který přišel rovněž ze Sevilly. První dva góly vstřelil při ligové výhře City nad Tottenhamem Hotspur 6:0, 24. listopadu 2013. Svými góly skóre po 13 sekundách hry otevřel a také v 90. minutě uzavřel.Reprezentační kariéraMládežnické reprezentaceJesús Navas působil v mládežnické reprezentaci Španělska v kategorii do 21 let.A-mužstvo9. listopadu 2009 jej trenér Španělska Vicente del Bosque nominoval k nadcházejícím přátelským utkáním proti Argentině a Rakousku. 14. listopadu 2009 si v zápase s hostující Argentinou zaknihoval svůj debut v A-mužstvu Španělska, když nastoupil na hřiště v 82. minutě. Španělé porazili v Madridu jihoamerického soupeře 2:1. V druhém zápase proti domácímu Rakousku 18. listopadu 2009 nastoupil do druhého poločasu, Španělé zvítězili suverénně 5:1.První gól vstřelil 3. června v přátelském zápase s Jižní Koreou (hrálo se v rakouském Innsbrucku), když svou trefou z 86. minuty rozhodl o vítězství Španělska 1:0.Se španělským národním týmem vyhrál Mistrovství světa 2010 a EURO 2012. Na evropském šampionátu v Polsku a na Ukrajině vstřelil vítězný gól v utkání proti Chorvatsku (1:0).…zobrazit celý životopis

Jesús Navas v Magazínu Osobnosti

• LM: Real po 29 letech zlomil italské prokletí, postoupil také Wolfsburg

LM: Real po 29 letech zlomil italské prokletí, postoupil také Wolfsburg

8. 3. 2016 23:32 Fotbalisté Realu Madrid zvítězili v dnešní odvetě osmifinále Ligy mistrů 2:0 nad AS Římem a konečně ukončili italské prokletí, když jejich mužstvo poprvé od roku 1987 přešlo přes celek z Apeninského poloostrova. Postup slaví také hráči Wolfsburgu, kteří na domácím hřišti zdolali belgický Gent 1:0.… více

• Do čtvrtfinále ME postoupilo Španělsko a Itálie

Tiscali, 18. 6. 2012 Fotbalisté Španělska porazili díky brance střídajícího Jesúse Navase z 88. minuty Chorvatsko 1:0 a postoupili z prvního místa skupiny C do čtvrtfinále evropského šampionátu. Úřadující mistry světa a Evropy dnes několikrát podržel brankář Iker Casillas. Dalším postupujícím je Itálie - pomohla jí k tomu výhra 2:0 nad Irskem znamenající druhé místo ve skupině C. První vítězství Italů od loňského listopadu zařídil v 35. minutě Antonio Cassano, v závěru zisk tří bodů zpečetil Mario Balotelli. … více

• Jesús Navas podepsal v Seville do roku 2015

Tn.cz, 17. 1. 2011 Španělský fotbalový reprezentant Jesús Navas prodloužil se svým stávajícím klubem FC Sevila smlouvu o tři roky. … více

• Španělé se v přípravě natrápili s Koreou, Itálie nestačila na Mexiko

Tn.cz, 3. 6. 2010 Španělští fotbalisté porazili v přípravě na mistrovství světa Koreu 1:0, když se o jedinou branku postaral svou premiérovou trefou v národním týmu Jesús Navas ze Sevilly v 87. minutě. … více

Hledáte také jako: Jesús Navas González
Rychlá navigace:fotogalerie |novinky |diskuse