13 se líbí, 3 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Joachim Löw v Magazínu Osobnosti

• Fotbalové Euro odpovědělo na imigrační otázku. Evropa je s přistěhovalci zajímavější

13. 7. 2016 19:47 Diskuse o imigrantech je stále živá a aktuální, přestože se v minulých dnech víc skloňoval Brexit či fotbalové mistrovství Evropy. A právě turnaj ve Francii přinesl pádné (a přitom vlastně nijak zvlášť proklamované) argumenty i odpovědi na situaci kolem uprchlické vlny do Evropy. Znovu se ukázala síla sportu, který umí překonávat jakékoli bariéry. Vlastně na tribunách či u televizní obrazovky nikdo pořádně nevnímal, že v přímém přenosu sleduje názorný příklad dopadu přílivu uprchlíků – a byl to blažený pohled.… více

• Zatracená smůla! Byli jsme lepší, zoufá si trenér vyřazeného Německa

Zatracená smůla! Byli jsme lepší, zoufá si trenér vyřazeného Německa

8. 7. 2016 12:12 Trenér Joachim Löw je přesvědčený o tom, že Němci byli ve včerejším semifinále mistrovství Evropy lepší než domácí Francie a prohrát si nezasloužili. Úřadující mistry světa podle něj o postup do nedělního finále proti Portugalsku připravila pouze smůla.… více

• Mistři světa končí, Francii vystřílel finále Griezmann. Při penaltě jsem nebyl nejjistější, přiznal

7. 7. 2016 23:16 Francie si na mistrovství Evropy na domácí půdě zahraje po 16 letech o titul. V semifinále v Marseille porazila světové šampiony Němce 2:0. Obě branky vstřelil Antoine Griezmann, který nejprve v nastavení 1. poločasu proměnil penaltu a 20 minut před koncem využil selhání soupeřovy obrany. V nedělním finále se vítězové utkají s Portugalskem.… více

Hledáte také jako: joachim low
Rychlá navigace:fotogalerie |novinky |diskuse