Hodnotit:
Líbí Nelíbí

31 se líbí, 4 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Josef Šural, narozený 30. květen 1990 v Hustopeči u Brna, je český fotbalový útočník, momentálně působící v prvoligovém týmu 1. FC Brno. S fotbalem začínal v domovských Šakvicích, avšak po jedné sezoně odešel hrát do Brna, kde prošel všemi mládežnickými celky. Na podzim 2007 mu přišla pozvánka do prvního týmu, kde působí dodnes. Zatím odehrál 11 utkání, vstřelil dvě branky. Šural je reprezentantem Česka do 16-ti, 17-ti a 18-ti let. …zobrazit celý životopis

Josef Šural v Magazínu Osobnosti

• Národní tým doplatil na málo hráčů v top ligách. Přál bych si vrátit rok 2004, sní Sivok

22. 6. 2016 15:26 Vyřazení už ve skupině ME potvrdilo problémy, které český fotbal v poslední době pronásledují. Čeští hráči přestávají být zajímaví pro zahraniční kluby, natož pro ty přední, a tím pádem ztrácejí konkurenceschopnost vůči elitnímu evropskému fotbalu. Až na výjimky totiž nepůsobí v nejlepších ligách, chybí jim tak zkušenosti i sebevědomí získané z těžkých zápasů na nejvyšší úrovni. Pod tlakem soupeřů, na který nejsou zvyklí, se dopouštějí chyb a hrají až moc opatrně.… více

• Češi se proti Turecku trápili, o jejich prohře rozhodla sporná penalta

Češi se proti Turecku trápili, o jejich prohře rozhodla sporná penalta

10. 10. 2015 23:17 Poslední domácí zápas v kvalifikaci se českým fotbalistům vůbec nepovedl. Na Letné otevřel skóre v 62. minutě z penalty Selcuk Inan a v 79. minutě přidal druhý gól Hakan Calhanoglu. Reprezentanti utrpěli druhou porážku ve skupině a v tabulce ztrácejí bod na vedoucí Island, postup už ale měli před dnešním zápasem jistý. … více

• Čeští fotbalisté při rozlučce s Pešicem porazili Kanadu 2:0

Čeští fotbalisté při rozlučce s Pešicem porazili Kanadu 2:0

15. 11. 2013 20:38 Čeští fotbalisté porazili v přípravném utkání v Olomouci Kanadu 2:0. V posledním letošním zápasu tak připravili vítěznou rozlučku dočasnému trenérovi Josefu Pešicemu, který tým vede od zářijové rezignace Michala Bílka a nyní velmi pravděpodobně skončí. O góly se postarali debutant v základní sestavě Ondřej Čelůstka s Tomášem Hořavou, brankář Petr Čech se blýskl chycenou penaltou. … více

• Kouč Vrba udělal před Islandem v nominaci tři změny, vrací se Hořava

Tiscali, 5. 11. 2014 Tři změny udělal reprezentační trenér Pavel v nominaci pro kvalifikační zápas o postup na mistrovství Evropy proti Islandu. Do národního týmu se vrací Tomáš Hořava, naopak oproti říjnovým utkáním v Turecku a Kazachstánu v nominaci scházejí  Daniel Kolář s Josefem Šuralem. Místo brankáře Jiřího Pavlenky byl pak povolán David Bičík. … více

• Vrba prozradil nominaci! Vrací se Hořava, s Kolářem se nepočítá

Tn.cz, 5. 11. 2014 Trenér fotbalové reprezentace Pavel Vrba udělal pro zápas kvalifikace o postup na mistrovství Evropy s Islandem tři změny oproti minulé nominaci na říjnové duely v Turecku a Kazachstánu. Do národního týmu se vrací Tomáš Hořava, naopak scházejí Daniel Kolář a zatím i Josef Šural. Místo brankáře Jiřího Pavlenky je v týmu David Bičík. Ve dvaadvacetičlenné nominaci nechybějí hlavní opory kapitán Tomáš Rosický a brankář Petr Čech, Vrba ještě později dodatečně povolá jednoho hráče. … více

• Plzeň remizovala v Liberci a o bod vede fotbalovou ligu

Tn.cz, 15. 9. 2014 Fotbalisté Liberce remizovali v dohrávce 7. ligového kola s Plzní 1:1. Západočeši vedli poté, co se v deváté minutě trefil Václav Pilař, pak ale zahodili několik šancí a Slovan je potrestal vyrovnáním, když se v 58. minutě z velkého úhlu prosadil Josef Šural. … více

Hledáte také jako: Pepa Šural
Rychlá navigace:videoklipy |novinky |diskuse