ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Vzdělání - gympl, Mendelova zemědělská a lesnická univerzita v Brně. Hraje na trumpetu ve skupině Petr Bende Band, doprovází Petra zpěvem. Je zaměstnán jako technicko - obchodní manažer ve firmě ROmiLL. Působí také v dechové moravské kapele Doubravěnka a zaskakuje i u jiných kapel.…zobrazit celý životopis

Člen skupiny

• Mitrofanov dostal prestižní cenu za komentáře k dompolu a Ukrajině

Tiscali, 4. 6. 2015 Komentátor Práva Alexandr Mitrofanov dostal novinářskou cenu Karla Havlíčka Borovského za komentáře k domácímu politickému dění i událostem na Ukrajině a v Rusku.  Cenu Opus Vitae dostal komentátor Českého rozhlasu Petr Nováček.  … více

• Kornfeil dojel na Sachsenringu jedenáctý, Abraham byl třináctý

Tn.cz, 13. 7. 2014 Motocyklista Jakub Kornfeil skončil jedenáctý ve Velké ceně Německa a v sedmém z devíti letošních závodů mistrovství světa si dojel pro body. Nováček v kategorii Moto3 Karel Hanika dlouho mířil za nejlepším umístěním v kariéře, ale ze sedmého místa sedm kol před koncem upadl. Karel Abraham dojel v královské kubatuře MotoGP na 13. místě. … více

• V Mugellu bodovali Hanika i Abaraham, Kornfeil měl smůlu

Tn.cz, 1. 6. 2014 Český motocyklový jezdec Jakub Kornfeil po životní kvalifikaci ve Velké ceně Itálie nebodoval, v závodě Moto3 doplatil na pád soupeře. Nováček v seriálu Karel Hanika si naproti tomu vyrovnal osobní maximum desátým místem, byť mu k němu pomohla hromadná kolize tří jezdců z vedoucí skupiny v posledním kole. … více