Hodnotit:
Líbí Nelíbí

20 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

V roce 2003 si jej jako jedničku draftu draftoval tým NHL Pittsburgh Penguins a od té doby střídavě hrál za hlavní tým i za jejich farmářský klub. Od sezony 2005/2006 nastupuje pravidelně s hlavním týmem a od sezony 2006/2007 je brankářskou jedničkou týmu Pittsburgh Penguins. Za juniorský tým z mistrovství světa přivezl dvě stříbrné medaile. Jeho maminka se jmenuje France,tatínek Andre a sestřička Marylene.…zobrazit celý životopis

Marc-Andre Fleury v Magazínu Osobnosti

• Tlustý asistoval u vítězného obratu Caroliny

Tlustý asistoval u vítězného obratu Caroliny

28. 1. 2014 09:40 Hokejový útočník Jiří Tlustý se v pondělním utkání NHL podílel jednou asistencí na výhře Caroliny nad Columbusem 3:2 a bodoval ve čtvrtém z posledních pěti zápasů.… více

• Voráček ukončil střelecké trápení. Flyers získali bod

Voráček ukončil střelecké trápení. Flyers získali bod

10. 12. 2013 08:49 Hokejový útočník Jakub Voráček v pondělním utkání NHL ukončil po dvanácti zápasech své čekání na gól a pomohl Philadelphii získat alespoň bod za prohru 4:5 po samostatných nájezdech v Ottawě. Skóroval poprvé od 12. listopadu, kdy se trefil rovněž proti Ottawě a dvěma góly přispěl k výhře Flyers 5:0. Tentokrát se prosadil jednou - ve 32. minutě v přesilové hře svým čtvrtým gólem v sezoně vyrovnal na 2:2. … více

• Vokoun byl propuštěn z nemocnice. Mistr světa se bude léčit doma

Vokoun byl propuštěn z nemocnice. Mistr světa se bude léčit doma

26. 9. 2013 12:50 Český hokejový brankář Tomáš Vokoun z Pittsburghu byl ve středu propuštěn z nemocnice, kde pobýval od soboty kvůli problémům s krevní sraženinou v oblasti pánve. Sedmatřicetiletý dvojnásobný mistr světa se nyní bude léčit doma. Informoval o tom trenér Penguins Dan Byslma s tím, že není jasné, kdy bude Vokoun schopen vrátit se do tréninku. … více

• Vokoun zářil, trenér gólmanů dostal vyhazov! Pittsburgh začal propouštět

Tn.cz, 12. 6. 2013 Tomáš Vokoun předvedl podle kouče Dana Bylsmy výkon, kterému jen dva góly chyběly k dokonalosti. Jenže stejně to bylo málo a jedničkou bude za rok Marc-Andre Fleury. Za neúspěch ale zřejmě může trenér gólmanů! … více

Blesk, 3. 2. 2011 V poslední minutě utkání NHL mezi Pittsburghem a Islanders (3:0) se porvali přímo na ledě brankáři Brent Johnson a Rick DiPietro. Johnson skolil svého protějška rychlým K.O. a předčasně putoval pod sprchy. Závěrečných sedmnáct sekund tak musel dochytat Marc-Andre Fleury. … více