ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Marcel Hirscher v Magazínu Osobnosti

• Ligety završil zlatý hattrick v obřím slalomu, Krýzl dojel 23.

Ligety završil zlatý hattrick v obřím slalomu, Krýzl dojel 23.

14. 2. 2015 08:20 Američan Ted Ligety přepsal na domácím světovém šampionátu historii alpského lyžování. Jako první muž třikrát za sebou vybojoval titul mistra světa v obřím slalomu. Z českého dua na startu se závod v Beaver Creeku vydařil lépe Kryštofu Krýzlovi, který skončil třiadvacátý.… více

• Ligety na mistrovstvích září. Vyhrál obří slalom a má třetí zlato

Ligety na mistrovstvích září. Vyhrál obří slalom a má třetí zlato

15. 2. 2013 15:59 Američan Ted Ligety si v obřím slalomu dojel pro třetí zlatou medaili ve Schladmingu a jako první lyžař po 45 letech dokázal ovládnout tři závody na jednom mistrovství světa. Po vítězství v super-G a kombinaci suverénně obhájil titul ve své výstavní disciplíně s náskokem 81 setin sekundy před domácím Rakušanem Marcelem Hirscherem. Bronz má Ital Manfred Mölgg, čeští reprezentanti nestartovali. … více

• Vzpoura strojů: Lyžař těsně unikl vážnému zranění, málem ho zasáhl padající dron

Tiscali, 23. 12. 2015 Rakouský lyžař Marcel Hirshcer byl během závodu v italské Madonně di Campiglio málem zasažen padajícím dronem. Šestadvacetiletého závodníka, který v úterním slalomu obsadil stříbrnou příčku, ve druhém kole jen těsně minul dálkově řiditelný letoun s kamerou. Mezinárodní lyžařská federace FIS přislíbila důkladné vyšetření celého incidentu, zatímco společnost Infront, která má vysílací práva na Světový pohár, už se Hirscherovi za tuto nehodu omluvila. … více

• Bank v Söldenu nedojel v druhém kole. Výhru slavil Hirscher

Tiscali, 26. 10. 2014 Na úvod Světového poháru slavil vítězství v obřím slalomu Marcel Hirscher, který obhajuje celkové vítězství v seriálu. V Söldenu vyhrál domácí jezdec poprvé po devíti letech. Druhý nejlepší, Němec Fritz Dopfer ztratil na Rakušana 1,58 vteřiny a třetí Francouz Alexis Pinturault přes dvě vteřiny.  Český lyžař Ondřej Bank se sice probojoval do druhého kola, ale nakonec ho ani nedojel.  … více

• Norská kometa! Kristoffersen (19) poprvé vyhrál závod SP

Tn.cz, 28. 1. 2014 Devatenáctiletý Nor Henrik Kristoffersen vybojoval v nočním slalomu Světového poháru ve Schladmingu premiérové vítězství v kariéře. Domácího favorita Marcela Hirschera porazil v posledním slalomu před olympijskými hrami o 18 setin, Rakušan si díky druhému místu upevnil vedení v průběžném pořadí disciplíny. … více