zavřít
Marie Fink
  • Fantazie! Soukalová dojela ve sprintu druhá a je blízko celkovému vítězství ve SP

Tiscali, 17. 3. 2016 Vedoucí žena Světového poháru Gabriela Soukalová si ve sprinterském závodě v ruském Chanty-Mansijsku dojela pro stříbrnou medaili a získala podruhé v kariéře malý křišťálový glóbus. Česká reprezentantka byla na střelnici bezchybná a na trati nestačila pouze na Finku Kaisu Mäkäräinenovou. Její největší konkurentka v boji o celkové vítězství ve SP, Francouzska Marie Dorinová Habertová, se navíc umístila až na 10. místě. … více

• Medailový sen se rozplynul. Soukalová dojela v závodě s hromadným startem čtvrtá

Tiscali, 13. 3. 2016 Vedoucí žena Světové poháru Gabriela Soukalová si z letošního mistrovství světa v Oslu žádnou medaili nepřiveze. Česká biatlonistka byla v dnešním závodě s hromadným startem blízko cennému kovu, na posledním úseku však běžecky nestačila na stříbrnou Němku Lauru Dahlmeierovou a bronzovou Finku Kaisu Mäkäräinenovou. Vítězkou se stala Francouzka Marie Dorinová Habertová, která v Norsku vybojovala šest medailí. Druhá Češka Veronika Vítková projela cílem šestá. … více