Hodnotit:
Líbí Nelíbí

99 se líbí, 7 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Martin Hanzal je český lední hokejista hrající za klub Arizona Coyotes v NHL. Hráčská kariéra2005–2006 HC České Budějovice, Omaha Lancers2006–2007 Red Deer Rebels WHL2007-2008 Phoenix Coyotes2008-2009 Phoenix Coyotes2009-2010 Phoenix Coyotes2010-2011 Phoenix Coyotes2011-2012 Phoenix Coyotes2012-2013 Phoenix Coyotes2013-2014 Phoenix Coyotes2014-2015 Arizona Coyotes2015-2016 Arizona Coyotes Charitativní činnostJe členem týmu Real TOP Praha, v jehož dresu se zúčastňuje charitativních zápasů a akcí.…zobrazit celý životopis

Martin Hanzal v Magazínu Osobnosti

• Český den v NHL! Kaše slaví premiérový gól a čtyři hráči jsou hvězdami zápasu

Český den v NHL! Kaše slaví premiérový gól a čtyři hráči jsou hvězdami zápasu

2. 12. 2016 09:03 Český útočník Ondřej Kaše si dočkal otevření střeleckého účtu v NHL a svým premiérovým gólem pomohl Aneheimu porazit Vancouver 3:1. Čtvrteční noc byla úspěšná i pro další české hráče, hned čtyři z nich byli vyhlášeni druhou hvězdou zápasu.… více

• Konec čekání! Jágr konečně vstřelil gól, po třinácti zápasech

Konec čekání! Jágr konečně vstřelil gól, po třinácti zápasech

20. 11. 2016 09:07 Jaromír Jágr prolomil smůlu, která se na něj lepila v posledních třinácti zápasech a konečně vstřelil gól. Přidal i dvě asistence a přispěl tak k výhře Floridy 4:1 nad Ottawou. O vítězství Arizony nad San Jose 3:2 v prodloužení rozhodl po asistenci Radima Vrbaty Martin Hanzal, který zároveň na jeden gól přihrál a stal se díky tomu hvězdnou večera. … více

• Čechům se v NHL střelecky dařilo, Hanzal vstřelil stou branku

Čechům se v NHL střelecky dařilo, Hanzal vstřelil stou branku

25. 3. 2016 11:12 Během čtvrteční noci se v zámořské NHL dokázalo střelecky prosadit pět českých hráčů. Dařilo se i brankáři Ondřeji Pavelcovi, který si připsal třiatřicet úspěšných zákroků a výrazně tak přispěl k vítězství Winnipegu nad Los Angeles. … více

Tiscali, 20. 11. 2016 Jaromír Jágr prolomil smůlu, která se na něj lepila v posledních třinácti zápasech a konečně vstřelil gól. Přidal i dvě asistence a přispěl tak k výhře Floridy 4:1 nad Ottawou. O vítězství Arizony nad San Jose 3:2 v prodloužení rozhodl po asistenci Radima Vrbaty Martin Hanzal, který zároveň na jeden gól přihrál a stal se díky tomu hvězdnou večera. … více

• Výběr Evropy zhatil české naděje. Už to není v našich rukou, říká Mrázek

Tiscali, 20. 9. 2016 Česká hokejová reprezentace se po debaklu od Kanady postavila proti Výběru Evropy. Češi po gólu Zdena Cháry prohrávali, ale Jakub Voráček dokázal ve 34. minutě vyrovnat. O další gól se postaral Mats Zuccarello a český tým se opět musel dotahovat. To se povedlo v přesilovce díky Martinu Hanzalovi, jenže v nastaveném čase rozhodl utkání po úniku Leon Draisaitl a Česko tak prohrálo 2:3. Postup do semifinále je už v podstatě teorií, protože Kanada by musela dvakrát ztratit a český výběr porazit USA. … více

• Pavelec jako jednička pro MS? Vůjtkovi zatím přislíbilo účast pět hráčů z NHL

Tiscali, 22. 3. 2016 Trenér české hokejové reprezentace Vladimír Vůjtek si na svém seznamu posil z NHL pro letošní mistrovství světa v Rusku může podtrhnout prvních pět jmen. Kouči národního týmu přislíbili účast brankář Ondřej Pavelec z Winnipegu, obránci Jakub Nakládal z Calgary, Michal Jordán z Caroliny či útočníci Martin Hanzal s Jiřím Sekáčem z Arizony.    … více