ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI
  • Poznáte na této krásce slavný původ? Jejím dědečkem byl nejlegendárnější zpěvák

Super.cz, 15. 11. 2015 Úspěšná modelka a herečka Riley Keough (26) se sice s Elvisem Presleyem nikdy nesetkala, ale přesto měla díky svému původu od dětství otevřené dveře do světa šoubyznysu. Její matkou je totiž zpěvákova dcera Lisa Marie Presley, která se stačila provdat za krále popu Michaela Jacksona  (✝50) i herce Nicolase Cage. … více

• Čeští gólmani zářili! Pavelec a Neuvirth byli hvězdami zápasu

Tiscali, 5. 2. 2014 Český brankář Ondřej Pavelec dovedl v úterním utkání NHL Winnipeg k výhře 2:1 na ledě Caroliny a byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. Člen olympijského výběru kryl 28 střel a inkasoval pouze na začátku třetí třetiny vyrovnávací gól z hole Rileyho Nashe. U úvodní branky zápasu si připsal asistenci Michael Frolík, jehož střelu dorazil Andrew Ladd. Zápas rozhodl v 59. minutě Chris Thorburn. … více