Pau Gasol je hráčem NBA. V součastné době hraje za tým LA Lakers. Pau je vysoký 213 cm a váží 118 kg. Na dresu nosí číslo 16. S LA Lakers podepsal smlouvu do roku 2010.…zobrazit celý životopis

Pau Gasol v Magazínu Osobnosti

• Veselý zahájil s Washingtonem novou sezonu NBA prohrou

Veselý zahájil s Washingtonem novou sezonu NBA prohrou

31. 10. 2012 06:40 Český basketbalista Jan Veselý vstoupil do své druhé sezony NBA sedmibodovým výkonem na palubovce Clevelandu, jeho Washington ale prohrál 84:94. Veselý zasáhl do zápasu jako náhradník, za 21 minut hry si připsal ještě čtyři doskoky a jednu asistenci. … více

• Vypustili basketbalisté Španělska zápas? Prohráli a vyhnou se USA

Tn.cz, 7. 8. 2012 Nenarazit na Dream Team... Povedlo se. Fanoušci basketbalu spekulují o taktice španělského basketbalového týmu v duelu s Brazílií. Vypustili Pau Gasol a spol. poslední zápas ve skupině? Po kolapsu v poslední čtvrtině se v semifinále vyhnou týmu USA. … více

• Vítězové NBA Lakers podlehli evropskému šampionovi Barceloně

Tiscali, 8. 10. 2010 Úřadující šampioni basketbalové NBA Los Angeles Lakers překvapivě podlehli v přípravném zápasu Barceloně 88:92. Vítěz Evropské ligy na vlastní palubovce dokázal uhlídat hvězdného Kobeho Bryanta i pivota Paua Gasola, jenž právě v katalánském klubu začínal kariéru. Barceloně se podařilo oplatit soupeři těsnou porážku, kterou utrpěla v Kalifornii při předloňské přípravě. … více

• Basketbalisté Lakers jsou v 2. kole play off, postoupil i Utah

Tiscali, 1. 5. 2010 Koš Paua Gasola v poslední sekundě zápasu rozhodl o postupu basketbalistů Los Angeles Lakers do druhého kola play off NBA. … více