Hodnotit:
Líbí Nelíbí

6 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Prostějovskému odchovanci Petru Kumstátovi dali hokejové základy trenéři Horák a Vyžrálek. Po sezóně 1999/00, kdy exceloval v dresu juniorského celku MHK Prostějov, následoval svého bratra Pavla do Znojma, kde strávil tři sezóny. Obrovitému útočníkovi chybí pět centimetrů do dvou metrů, váží 90 kilogramů a týmu podle předpokladu přispívá týmu výbornou fyzickou odolností a kvalitními střeleckými schopnostmi, které objevil na křídle Skuhravého útoku. Právě vedle Václava Skuhravého se Kumstát během dvou let v Energii vypracoval v klíčového hráče a dvakrát se dokonce stal nejlepším střelcem mužstva (v sezóně).…zobrazit celý životopis

• Slavia zase padla, play off se jí vzdaluje. Sparta vyhrála ve Vítkovicích

Tn.cz, 28. 2. 2014 Hokejisté Vítkovic nestačili ve 49. kole na vedoucí Spartu a porážka 4:5 jim přitížila v boji o šesté místo a přímý postup do čtvrtfinále. Už jistý vítěz základní části v Ostravě rozhodl zničujícím nástupem: během úvodní čtvrthodiny si vytvořil čtyřgólové vedení. Domácí v závěru hrozící debakl stáhli do přijatelné podoby, ale přes mohutný finiš a snížení z 1:5 na 4:5 už víc nesvedli. Po dvou gólech dali Petr Strapáč, Rudolf Huna i hostující Petr Kumstát. … více

• Sparta deklasovala Chomutov, Pöpperle má devátou nulu

Tn.cz, 24. 1. 2014 Hokejisté Sparty zvítězili ve 41. kole nad posledním Chomutovem 9:0 a po druhé nejvyšší výhře sezony vedou extraligu již o 19 bodů. Dvakrát se za vítěze trefil Petr Kumstát, deváté čisté konto v sezoně udržel brankář Tomáš Pöpperle. Piráti prohráli už počtrnácté za sebou. … více

• Sparta porazila Zlín a vede ligu o 17 bodů, Slavia zastavila Vary

Tn.cz, 12. 1. 2014 Hokejisté pražské Sparty zvítězili v 38. kole extraligy nad Zlínem 2:1 a vedou nejvyšší soutěž už o 17 bodů. O branky vítězů se postarali v první třetině Petr Kumstát a Daniel Přibyl, za hosty snížil na začátku třetí třetiny Ondřej Veselý. Zlín venku neuspěl poprvé po čtyřech výhrách. … více