Hodnotit:
Líbí Nelíbí

119 se líbí, 1 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Petr Mrázek (* 14. února 1992, Ostrava, Československo) je český hokejový brankář hrající v týmu Ottawa 67's v kanadské juniorské lize OHL. Individuální úspěchy: F.W. "Dinty" Moore Trophy - 2009/10 OHL 2. All-Rookie Team - 2009/10 OHL 3. All-Star Team - 2010/11 Kolektivní úspěchy: Vítěz extraligy dorostu - 2008/09 Vítěz extraligy juniorů - 2008/09 …zobrazit celý životopis

Petr Mrázek v Magazínu Osobnosti

• Jágrova Florida byla aktivnější, Voráčka ale neuhlídala

Jágrova Florida byla aktivnější, Voráčka ale neuhlídala

7. 12. 2016 09:08 Hokejový útočník Jakub Voráček byl vyhlášený třetí hvězdou zápasu poté, co v prodloužení rozhodl o výhře Philadelphie 3:2 nad Floridou. Týmu Jaromíra Jágra nepomohlo ani to, že byl na ledě výrazně aktivnější. Tomáš Plekanec konečně ukončil střelecký půst, v duelu Montrealu se St.Louis si připsal hned dva body a také se stal třetí hvězdou zápasu. Stejně jako gólman Detroitu Petr Mrázek.… více

• Voráček pomohl dovést Philadelphii k páté výhře v řadě

Voráček pomohl dovést Philadelphii k páté výhře v řadě

5. 12. 2016 09:04 Hokejisté Philadelphie si připsali pátou výhru v řadě, když i díky asistenci Jakuba Voráčka porazili Nashville 4:2. Dobrý výkon předvedl i Petr Mrázek v bráně Detroitu, který pochytal 32 střel a dovedl tak svůj tým na ledě New York Islanders k výhře 4:3 v prodloužení.… více

• Český den v NHL! Kaše slaví premiérový gól a čtyři hráči jsou hvězdami zápasu

Český den v NHL! Kaše slaví premiérový gól a čtyři hráči jsou hvězdami zápasu

2. 12. 2016 09:03 Český útočník Ondřej Kaše si dočkal otevření střeleckého účtu v NHL a svým premiérovým gólem pomohl Aneheimu porazit Vancouver 3:1. Čtvrteční noc byla úspěšná i pro další české hráče, hned čtyři z nich byli vyhlášeni druhou hvězdou zápasu.… více

Tiscali, 7. 12. 2016 Hokejový útočník Jakub Voráček byl vyhlášený třetí hvězdou zápasu poté, co v prodloužení rozhodl o výhře Philadelphie 3:2 nad Floridou. Týmu Jaromíra Jágra nepomohlo ani to, že byl na ledě výrazně aktivnější. Tomáš Plekanec konečně ukončil střelecký půst, v duelu Montrealu se St.Louis si připsal hned dva body a také se stal třetí hvězdou zápasu. Stejně jako gólman Detroitu Petr Mrázek. … více

Tiscali, 5. 12. 2016 Hokejisté Philadelphie si připsali pátou výhru v řadě, když i díky asistenci Jakuba Voráčka porazili Nashville 4:2. Dobrý výkon předvedl i Petr Mrázek v bráně Detroitu, který pochytal 32 střel a dovedl tak svůj tým na ledě New York Islanders k výhře 4:3 v prodloužení. … více

• Nový trenér se rozplývá nad Jágrem. Česká legenda opět skórovala

Tiscali, 30. 11. 2016 Jaromír Jágr zpříjemnil premiéru svém u novému trenérovi v zápase proti Chicagu gólem, ale Florida si připsala jen bod po prohře po samostatných nájezdech. Vítězství svým výkonem přinesl svému týmu brankář Petr Mrázek, který zlikvidoval 34 střel Dallasu a slavil výhru 3:1. … více