Hodnotit:
Líbí Nelíbí

120 se líbí, 1 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Petr Mrázek (* 14. února 1992, Ostrava, Československo) je český hokejový brankář hrající v týmu Ottawa 67's v kanadské juniorské lize OHL. Individuální úspěchy: F.W. "Dinty" Moore Trophy - 2009/10 OHL 2. All-Rookie Team - 2009/10 OHL 3. All-Star Team - 2010/11 Kolektivní úspěchy: Vítěz extraligy dorostu - 2008/09 Vítěz extraligy juniorů - 2008/09 …zobrazit celý životopis

Petr Mrázek v Magazínu Osobnosti

• Jágr si k narozeninám nadělil 1900. bod v NHL a výhru Floridy

Jágr si k narozeninám nadělil 1900. bod v NHL a výhru Floridy

16. 2. 2017 09:19 Pětačtyřicáté narozeniny Jaromíra Jágra proběhly přesně podle jeho hráčského gusta. Nejenže jeho Florida vyhrála nad San Jose 6:5 v prodloužení, ale ještě si připsal asistenci a zaokrouhlil tak svůj počet bodů v NHL na krásných 1900! … více

• Pastrňák dvěma góly potvrdil formu, Dallas prohrál kvůli Hudlerově kurióznímu vlastňáku

10. 2. 2017 09:09 Utkání Bostonu se San José přineslo výraznou českou stopu. Bruins pomohl k výhře 6:2 pod novým trenérem Brucem Cassidym svými dvěma góly David Pastrňák, za Sharks získal dva body za asistence Tomáš Hertl. Tomáš Mrázek vychytal pětadvacet střel, které na něj poslal lídr soutěže Washington, ale Detroit i tak prohrál 3:6. Gól si připsal i Jiří Hudler, bohužel ale zamířil do vlastní brány a Dallas kvůli tomu podlehl Ottawě 2:3.… více

• Frolík pomohl Calgary k výhře, Pavelec se zranil a Mrázkovi se vrací forma

Frolík pomohl Calgary k výhře, Pavelec se zranil a Mrázkovi se vrací forma

8. 2. 2017 09:08 Na výhře Calgery nad Pittsburghem 3:2 po samostatných nájezdech se podíleli i Michael Frolík, který si za to odnesl ocenění druhá hvězda zápasu. Hvězdou byl i gólman Petr Mrázek, který zlikvidoval většinu střel Detroitu a zajistil Red Wings bod za prohru v prodloužení. To další český brankář Ondřej Pavelec se na ledě moc neohřál, v polovině zápasu s Minnesotou musel odstoupit kvůli zranění. … více

Tiscali, 8. 2. 2017 Na výhře Calgery nad Pittsburghem 3:2 po samostatných nájezdech se podíleli i Michael Frolík, který si za to odnesl ocenění druhá hvězda zápasu. Hvězdou byl i gólman Petr Mrázek, který zlikvidoval většinu střel Detroitu a zajistil Red Wings bod za prohru v prodloužení. To další český brankář Ondřej Pavelec se na ledě moc neohřál, v polovině zápasu s Minnesotou musel odstoupit kvůli zranění. … více

• Pastrňák dvakrát skóroval, Mrázek se blýskl nejlepším výkonem v sezoně. Zářil i Neuvirth

Tiscali, 5. 2. 2017 Útočník Bostonu David Pastrňák potvrdil v utkání proti Torontu pozici nejlepšího českého střelce v letošním ročníku NHL. Jednadvacetiletý forvard vstřelil dva góly a na jeden přihrál, ani jeho výkon však neodvrátil porážku Bruins v poměru 5:6. Z výhry se naopak radoval gólman Petr Mrázek, který poprvé v sezoně vychytal čisté konto a dovedl Detroit k hubenému vítězství 1:0 nad Nashvillem. Blízko nule byl i Michal Neuvirth, který v zápase proti Los Angeles inkasoval až v prodloužení. … více

• Mrázek čtyřikrát inkasoval, přesto slavil výhru. Zachův gól stačil jen na bod

Tiscali, 4. 2. 2017 Brankář Petr Mrázek pomohl Detroitu 32 úspěšnými zákroky k vítězství 5:4 nad NY Islanders a připsal si teprve druhé vítězství z posledních deseti startů. Popáté v sezoně se střelecky prosadil útočník New Jersey Pavel Zacha, ani jeho gól ale nezabránil porážce Devils 3:4 v utkání s Calgary. U vítězné branky Flames asistoval v prodloužení Michael Frolík. … více