Hodnotit:
Líbí Nelíbí

2 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Raúl Albiol Tortajada je španělský fotbalista, který v současnosti hraje za Real Madrid CF. Albiolova hlavní výhoda je jeho univerzálnost, protože může hrát buď jako střední obránce nebo defenzivní středový hráč. Albiolův otec Miguel byl slavný hráč v malém klubu Benidorm CD. Jeho první debut v týmu Valencie proběhl 24. září 2003, v prvím kole poháru UEFA proti AIK Stockholm, ale přesto první roky strávil většinu času spíše v B týmu. V srpnu 2004, byl Albiol na cestě podepsat dohodu o přestupu do týmu Getafe CF, ale před začátkem sezóny se stal účastníkem vážné dopravní nehody a skončil na intenzivní péči. I přes vážná zranění za půl roku znovu naskočil do týmu Valencie a svými výkony se konečně probojoval do základní sestavy a odborníci jej začali okamžitě pasovat na nového španělského talentovaného obránce číslo jedna.…zobrazit celý životopis

• Barca remizovala na Realu a nezadržitelně kráčí k titulu

Tiscali, 17. 4. 2011 Fotbalisté Barcelony neudrželi ve šlágru španělské ligy s Realem Madrid vedení a nakonec na jeho hřišti remizovali v druhém "El Clasico" sezony 1:1. Domácí, kteří dohrávali téměř celý druhý poločas bez vyloučeného obránce Raúla Albiola, vyrovnali osm minut před koncem díky penaltě Cristiana Ronalda. Skóre otevřel rovněž z pokutového kopu Lionel Messi. … více

Hledáte také jako: Raúl Albiol Tortajada
Rychlá navigace:fotogalerie |novinky |diskuse