6 se líbí, 1 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Robinson de Souza známější jako Robinho je Brazilským křídelním útočníkem. Svojí profesiální katrierů záhajil v Santos, pak se stěhoval do Realu Madrid a momentálně hraje za anglický klub Manchester City i když o něj měla zájem i londýská Chelsea, která dokonce prodávala asi 5 dní dresy se jmenovkou ROBINHO.…zobrazit celý životopis

• Ronaldinho je v širší nominaci na londýnskou olympiádu

Tn.cz, 15. 3. 2012 Braziský fotbalista Ronaldinho má šanci, že by si mohl zahrát na olympijských hrách v Londýně, obejvil se totiž ve 52 členné širší nominaci kouče Mana Menezese. Ve výběru naopak chybí Kaká nebo Robinho. … více

• AC Milán smetl v LM Arsenal s Rosickým 4:0 a má blízko k postupu

Tiscali, 15. 2. 2012 Fotbalisté AC Milán rozdrtili v úvodním duelu osmifinále Ligy mistrů Arsenal v sestavě s Tomášem Rosickým 4:0 a mají blízko k postupu mezi osm nejlepších týmů. Přemožitel Plzně ve skupině rozhodl o první výhře nad anglickým soupeřem po sedmi zápasech dvěma trefami už v úvodní půli, po pauze přidal svůj druhý gól v utkání Robinho a skóre uzavřel z penalty Ibrahimovic. Ve druhém duelu Petrohrad otočil skóre proti Benfice Lisabon a i díky dvěma brankám Širokova zvítězil 3:2. Odvety jsou na programu 6. března. … více

• Plzeň překvapila AC Milán. Po srdnatém výkonu bere remízu 2:2

Tiscali, 6. 12. 2011 Fotbalisté Plzně se rozloučili s Ligou mistrů domácí remízou 2:2 s AC Milán. Udrželi tak třetí místo ve skupině a v únoru naskočí do vyřazovacích bojů v Evropské lize. Plzni v pražském Edenu nejprve nebylo nic platné, že v prvním poločase světový velkoklub z Milána přehrála. Hned po přestávce se během dvou minut trefili Pato s Robinhem. Plzeňský obránce David Bystroň však stačil minutu před koncem snížit a ve třetí minutě nastavení vyrovnal útočník Michal Ďuriš. … více

Hledáte také jako: Róbson de Souza
Rychlá navigace:fotogalerie |videoklipy |novinky |diskuse