Hodnotit:
Líbí Nelíbí

13 se líbí, 15 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Tomáš Přikryl je český fotbalový útočník, který hraje v týmu AC Sparta Praha. Klubová kariéra / Sigma Olomouc V roce 2002 přestoupil v 10 letech z Velkého Týnce do Sigmy Olomouc. Zde prošel mládežnickými výběry a hrál za Sigmu Olomouc B. 1. srpna 2010 ho trenér Zdeněk Psotka zařadil do A týmu. V první sezoně v Gambrinus lize odehrál Přikryl 17 zápasů a dal 3 góly. V lednu 2012 přestoupil do Sparty Praha. Reprezentační kariéra V mládežnické reprezentaci debutoval 11. září 2007 za tým do 16 let v přátelském zápase se Slovenskem. Hrál postupně ve výběrech Česka do 17, 18 a 19 let. V červenci 2011 hrál za Česko na Mistrovství Evropy ve fotbale hráčů do 19 let v Rumunsku, kde se dostal s týmem vedeným trenérem Hřebíkem až do finále a získal stříbrnou medaili. Přikryl se stal s třemi vstřelenými góly nejlepším střelcem českého týmu a obsadil druhé místo mezi střelci turnaje.…zobrazit celý životopis

• Sparta porazila ve šlágru jara Plzeň 1:0 a vede ligu o osm bodů

Tiscali, 10. 3. 2014 Fotbalisté Sparty Praha porazili v 19. kole první ligy mistrovskou Plzeň 1:0 a přiblížili se zisku titulu. Jedenáct zápasů před koncem sezony zvýšili náskok v čele tabulky na Západočechy na osm bodů. Šlágr rozhodl v osmé minutě premiérovým gólem v tomto ročníku Tomáš Přikryl a Sparta tak zopakovala loňskou jarní výhru nad Plzní 1:0. Hosté na Letné dohrávali po vyloučeních Tomáše Hořavy a Michala Ďuriše v devíti.  … více

• Sparta v poháru postoupila přes Zlín, soutěžní premiéru zažil Ujfaluši

Tn.cz, 24. 9. 2013 Fotbalisté pražské Sparty zvítězili v utkání 3. kola Poháru České pošty na hřišti druholigového Zlína 1:0. O postupu lídra nejvyšší soutěže rozhodl gólem v poslední minutě prvního poločasu záložník Tomáš Přikryl. … více

• Nechytli jsme začátek, litovali sparťané po remíze se Slavií

Tn.cz, 24. 3. 2012 Fotbalisté Sparty Praha pouze remizovali v utkání 22. kola Gambrinus ligy v derby na Slavii 1:1 a v tabulce vedou už jen o bod před Slovanem Liberec. Autor vyrovnávací branky Tomáš Přikryl, ani jeho kolega ze zálohy Ladislav Krejčí si však nepřipouštějí, že by nyní měli roli výrazně těžší. … více