Hodnotit:
Líbí Nelíbí

21 se líbí, 2 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Tomáš Satoranský je český basketbalista hrající za španělskou Barcelonu. Měří 200 cm, váží 90 kg. Hraje na postu rozehrávače, je dvojnásobným vítězem Mattoni NBL All-Star Game ve smečování. V roce 2012 byl jako celkově 32. draftován týmem Washington Wizards a stal se tak 4. Čechem v NBA v historii po Jiřím Zídkovi, Jiřím Welshovi a Janu Veselém.Kariéra 2006 - 2009 USK Praha 2009 - 2014 CB Sevilla (Liga Asociación de Clubs de Baloncesto), Španělsko 2014 - současnost FC Regal Barcelona …zobrazit celý životopis

Tomáš Satoranský v Magazínu Osobnosti

• Satoranského čas přijde, jeho role se zlepší, věří Welsch

Satoranského čas přijde, jeho role se zlepší, věří Welsch

20. 12. 2016 11:32 Český basketbalista Tomáš Satoranský nemá podle bývalých hráčů NBA zoufat, že mu trenér Washingtonu Scott Brooks nedává tolik šancí na hřišti a v poslední době ho vůbec nenasazoval. Jiří Welsch, který odehrál v zámoří čtyři sezony, věří, že Satoranského čas ještě přijde. Musí ale tvrdě makat a být připravený svou šanci využít.… více

• Washington se probral a udolal Sacramento, Satoranský ale vyšel opět naprázdno

Washington se probral a udolal Sacramento, Satoranský ale vyšel opět naprázdno

29. 11. 2016 09:05 Basketbalisté Washingtonu začali konečně vyhrávat, byť Sacramento porazili těsně 101:95 v prodloužení. Šestá výhra v sezoně NBA a třetí z posledních čtyř utkání jim pomohla k jedenáctému místu v tabulce Východní konference. Tomáš Satoranský se ale na vítězství nepodílel, za dvanáct minut hry si připsal jen jednu asistenci a také ztrátu. Jeho střely vyšly naprázdno. … více

• Satoranský slaví první výhru v sezoně! Konečně dostal prostor

Satoranský slaví první výhru v sezoně! Konečně dostal prostor

5. 11. 2016 10:47 Bastketbalisté Washingtonu zaznamenali vůbec první výhru v nové sezoně NBA. Atlantu doma porazili 95:92 i za přispění českého rozehrávače Tomáše Satoranského. "Sato", jak v zámoří přezdívají odchovanci pražského USK, strávil na palubovce téměř 22 minut a stihl čtyři body, tři doskoky a jednu asistenci. … více

Tiscali, 20. 12. 2016 Český basketbalista Tomáš Satoranský nemá podle bývalých hráčů NBA zoufat, že mu trenér Washingtonu Scott Brooks nedává tolik šancí na hřišti a v poslední době ho vůbec nenasazoval. Jiří Welsch, který odehrál v zámoří čtyři sezony, věří, že Satoranského čas ještě přijde. Musí ale tvrdě makat a být připravený svou šanci využít. … více

Tiscali, 29. 11. 2016 Basketbalisté Washingtonu začali konečně vyhrávat, byť Sacramento porazili těsně 101:95 v prodloužení. Šestá výhra v sezoně NBA a třetí z posledních čtyř utkání jim pomohla k jedenáctému místu v tabulce Východní konference. Tomáš Satoranský se ale na vítězství nepodílel, za dvanáct minut hry si připsal jen jednu asistenci a také ztrátu. Jeho střely vyšly naprázdno. … více

Tiscali, 5. 11. 2016 Bastketbalisté Washingtonu zaznamenali vůbec první výhru v nové sezoně NBA. Atlantu doma porazili 95:92 i za přispění českého rozehrávače Tomáše Satoranského. "Sato", jak v zámoří přezdívají odchovanci pražského USK, strávil na palubovce téměř 22 minut a stihl čtyři body, tři doskoky a jednu asistenci. … více