2 se líbí, 2 se nelíbí

Juhamatti Aaltonen na Magazín Osobnosti

• Finové po bitvě udolali Slováky 4:3, Češi skončí sedmí

Finové po bitvě udolali Slováky 4:3, Češi skončí sedmí

16. 5. 2013 20:16 Dalšími semifinalisty hokejového mistrovství světa se stali domácí Finové, kteří v dramatickém čtvrtfinále v Helsinkách udolali Slováky 4:3, přestože promarnili tříbrankové vedení po první třetině. Porážka svěřenců trenéra Vladimíra Vůjtka znamená, že český tým skončí celkově sedmý, právě před Slovenskem.… více

• Slovensko střelecky vyhořelo. Finové si připsali druhé vítězství

Tiscali, 5. 5. 2013 Hokejisté Finska si na světovém šampionátu připsali druhé vítězství, když po úvodní vydřené výhře nad Německem v prodloužení porazili dnes v Helsinkách Slovensko 2:0. Góly vítězů zaznamenali útočníci Juhamatti Aaltonen a Petri Kontiola, čisté konto vychytal Antti Raanta. Pro svěřence českého kouče Vladimíra Vůjtka jde naopak o první ztrátu na turnaji.  … více

Rychlá navigace: fotogalerie | videoklipy | fanklub | novinky | diskuse