Hodnotit:
Líbí Nelíbí

6 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Klaas Jan Huntelaar je nizozemský fotbalový útočník působící v Ajaxu Amsterdam. Je to vycházející hvězda útočného fotbalu, jeden z nejtalentovanějších hráčů posledních let. V sezóně 2005/06 nastřílel v holandské Eredivisii 33 gólů. Kariéra: V roce 2006 přestoupil z Heerenveenu do Ajaxu za devět milionů liber. A připojil se tak k dalším vycházejícím hvězdám fotbalu Sneijderovi nebo Heitingovi, kterým je také předpovídaná velká fotbalová budoucnost. Zatím nejlepší období zažil, když nastoupil do semifinále holandského poháru proti Rodě Kerkrade a vstřelil rozhodující gól k postupu. Ve finále proti PSV jeho góly pomohly k celkovému vítězství v pořadí šestnáctého poháru pro Ajax. Huntelaar nakonec k překvapení všech nebyl vybrán do úžší nominace trenéra nizozemské reprezentace Marca van Bastena pro mistrovství světa ve fotbale v roce 2006, ačkoli jeho výsledky byly vynikající. Opodstatnil to tím, že Huntelaar nebyl zkušeným hráčem, a že by se lépe uplatnil na blížícím se mistrovství světa ve fotbale do 21 let. Tam také Klaas Jan ukázal jakou chybu van Basten udělal, jelikož to byl hlavně on, kdo vystřílel nizozemskému juniorskému týmu zlaté medaile. Huntelaar se stal také prvním hráčem, který skóroval na nově postaveném stadionu Arsenalu Emirates Stadionu. Gól vstřelil v rozlučkovém zápase Dennise Bergkampa 22. července 2006.Novou sezónu 2006/07 začal fantasticky. Zažil i svůj reprezentační debut 16. srpna 2006 proti Irsku, který se mu náramně vyvedl, vstřelil dva góly. 23. prosince 2006 získal ocenění pro nejlepšího nizozemského hráče za rok 2006. Huntelaar byl zařazen i mezi nejlepších jedenáctku hráčů za rok 2006 působících v nizozemské lize. Anketu každoročně pořádá nizozemský časopis Voetbal International. V roce 2008 přestoupil do španělského velkoklubu Realu Madrid.…zobrazit celý životopis

Klaas Jan Huntelaar v Magazínu Osobnosti

• Pískot po postupu: Real dostal v LM od Shalke čtyři góly!

Pískot po postupu: Real dostal v LM od Shalke čtyři góly!

10. 3. 2015 22:48 Překvapivě bohaté odvety osmifinálových zápasů zažila prestižní Liga Mistrů. V Madridu se až do poslední chvíle strachoval o postup domácí Real, jehož děravá obrana dostala od Shalke 04 symbolicky 4 góly a nechybělo mnoho, aby tým kolem hvězdného Ronalda zůstal před branami čtvrtfinále. Do dalších bodů se nepodívá ani české duo Vaclík-Suchý. Jejich Basilej si totiž dojela do Portugalska pro nářez 4:0 od FC Porto.… více

• Díky za přestávky na pití! vzkazují Nizozemci. Dohodli během nich vítěznou taktiku

30. 6. 2014 11:21 Osvěžovací pauzy ve výhni brazilské Fortalezy posloužily fotbalistům v osmifinálovém duelu mistrovství světa mezi Nizozemskem a Mexikem nejen k doplnění tekutin. Kouč vítězných "Oranjes" Louis van Gaal je využil i jako oddechový čas a když měl tým pohromadě, vysvětlil mu změnu taktického plánu. Nebýt 2 přestávek na pití, možná by jeho tým na šampionátu skončil.… více

• A zase ty penalty… Do čtvrtfinále MS díky nim postoupili Nizozemci i Kostaričané

29. 6. 2014 20:53 Už to s nimi vypadalo bledě. Úřadující vicemistři fotbalového světa z Nizozemska ještě v 88. minutě marně hledali způsob na to, jak v osmifinále světového šampionátu v Brazílii vymazat mexické vedení 1:0. Během následujících 6 minut ale stihli zápas otočit, rozhodnutí padlo ve 4. minutě nastavení z penalty. V samotném závěru se trefili i Řekové, těm to však nebylo proti Kostarice příliš platné. V penaltovém rozstřelu totiž prohráli a středoamerický tým slaví historický úspěch.… více

Hledáte také jako: Klaas Jan Huntelaar, Klaas Huntelaar, Klaas-Jan Huntelaar, Klaas-Jan-Huntelaar
Rychlá navigace:fotogalerie |novinky |diskuse