zavřít
Lucie Kachtíková

modelka

Věk:
39
Narození:
12. 3. 1978 , Praha, Československo
Znamení:
ryby   |  aktuální horoskop
Výška:
178 cm
Váha:
přidej váhu
Barva očí:
přidej barvu očí
Barva vlasů:
přidej barvu vlasů
Postava:
přidej postavu
Národnost:
přidej národnost
Rasa:
přidej rasu
Náboženství:
přidej náboženství
Velikost bot:
přidej velikost bot
Velikost oblečení:
přidej velikost oblečení
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

40 se líbí, 8 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Lucie Kachtíková je rodilá Pražačka. Během střední školy se o modeling moc nezajímala, prioritou jí bylo vzdělání na Obchodní akademii, avšak po úspěšně složené maturitě se vrhla do modelingové branže „střemhlav“. Práce se jí natolik zalíbila, že se jí začala věnovat na plný úvazek. Od svých osmnácti let pracovala převážně v zahraničí, kde je mnohem větší šance získat prestižní zakázky. Lucie se tedy odstěhovala do zahraničí a svět se stal jejím domovem – jako vyhledávaná modelka pracovala a žila v Paříži a Ženevě, po nichž následoval New York, Miami, Athény či Monte Carlo, kde se zaměřovala na předvádění luxusních modelů v showroomech, focení reklamy a katalogů. V roce 2002 se Lucie přihlásila se do soutěže Miss ČR. V semifinálových kolech získala titul a korunku Miss Východní Čechy. Následovalo velké finále, ve kterém se umístila na čtvrtém místě a získala titul Miss Silueta určený pro dívku s nejkrásnější postavou. Zároveň se stala druhou nejoblíbenější misskou v diváckém hlasování. Brzy po soutěži se objevila na titulní straně časopisu Playboy. Stala se také tváří Bomton – sítě kadeřnických studií a její tvář je známa z mnoha dalších kampaní, a také z kalendáře Casina Banco, pro nějž jí zvětšnil slavný fotograf Jakub Ludvík. V zahraničí Lucie předváděla především módu Donna Karan, Kenzo, Yves Saint Laurent, Gucci atd. V New Yorku byla hvězdou autorské módní přehlídky Josefa Klíra. V České republice vévodila nespočtu módních přehlídek, z těch prestižních např. Roberto Cavalli a Valentino, Onara, Next atd. Lucie si zahrála i ve filmu. V roce 2004 dostala roli v americké komedii Eurotrip z produkce studia Dream Works. V roce 2009 se Lucie stala na dva roky oficiální tváří luxusního obchodu Vici Fashion, který ve Vězeňské ulici v Praze prodává prestižní značky Gianfranco Ferré, Armani Jeans, Galliano, C´N´C Costume National, Exté, Love Sex Money, Just Cavalli atd. V exkluzivní módě chystá na jaře 2010 nafotit s Jakubem Ludvíkem velkou kampaň. Pro rok 2010 se stala také tváří luxusních kuchyňských elektrospotřebičů Concept. V současné době se věnuje, kromě rodiny a práce, i charitě. Lucie žije s partnerem Martinem Jarošem v Praze. V roce 2008 se jim narodila dcera Sofie. Mezi modelčiny koníčky patří, kromě rodiny, její tři jack russel teriéři a dva papoušci kakadu, cestování, vaření a „paření“ s přáteli. Lucie má ráda tulipány, francouzské šampaňské, čokoládu, šperky Bvlgari a Cartier, kaviárovou kosmetiku, červenou a růžovou barvu, boty od Gucci a kabelky Dior a Louis Vuitton, knihy o umění a především - miluje smích.…zobrazit celý životopis

přidat novinku
  • 11. 02. 2010 v 10.12:51 — dionka

    Lucie bude v nejbližší době fotit kampaň luxusního obchodu VICI FASHION, kterého se stala tváří. Fotografem bude Jakub Ludvík.

  • 11. 02. 2010 v 10.07:23 — jakub1983

    Lucie bude, spolu se Zlatou Adamovskou a Evou Jasanovskou kmotrou nové knihy Hanky Kynychové s názvem ZACHRAŇTE SI ŽIVOT. Křest proběhne 23.2.2010 v 16h v Herhetově Cihelně. Reportáže ze křtu sledujte v médiích od 24.2.

Hledáte také jako: Lucie Kachtík
Rychlá navigace:fotogalerie |novinky |diskuse

Mohli by vás také zajímat…