Hodnotit:
Líbí Nelíbí

147 se líbí, 3 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Ve zkratce Výška: 179 cm Váha: 71 kg Číslo dresu: 26 Držení hole: levá Pozice: útočník Odchovanec: HC Frýdek-Místek Současný klub: HC Vítkovice Steel (juniorka) Reprezentace: ČR…zobrazit celý životopis

Ondřej Palát v Magazínu Osobnosti

• Palát pomohl dvěma body Tampě k výhře, Ovečkin má 16. hattrick

Palát pomohl dvěma body Tampě k výhře, Ovečkin má 16. hattrick

24. 11. 2016 09:14 Český útočník Ondřej Palát nepromarnil v duelu s Philadelphií ani vteřinu. Dvakrát v úplném závěru třetin přihrál na gól a pomohl Tampě Bay k výhře 4:2. Lightning tak mají páté vítězství z posledních šesti zápasů. Středeční zápas byl speciální pro ruského kanonýra Alexandra Ovečkina, který nejenže zajistil výhru Capitals, ale vystřílel si svůj šestnáctý hattrick v NHL.… více

• Konec čekání! Jágr konečně vstřelil gól, po třinácti zápasech

Konec čekání! Jágr konečně vstřelil gól, po třinácti zápasech

20. 11. 2016 09:07 Jaromír Jágr prolomil smůlu, která se na něj lepila v posledních třinácti zápasech a konečně vstřelil gól. Přidal i dvě asistence a přispěl tak k výhře Floridy 4:1 nad Ottawou. O vítězství Arizony nad San Jose 3:2 v prodloužení rozhodl po asistenci Radima Vrbaty Martin Hanzal, který zároveň na jeden gól přihrál a stal se díky tomu hvězdnou večera. … více

• Voráček pomohl dvěma góly k výhře Flyers. Stal se první hvězdou zápasu

Voráček pomohl dvěma góly k výhře Flyers. Stal se první hvězdou zápasu

23. 10. 2016 09:17 Letci z Filadelfie díky útočníkovi Jakubu Voráčkovi přerušili sérii tří porážek, když pomocí jeho dvou gólů a jedné asistence zvítězili nad Carolinou 6:3. Nejlépe placený český hráč v NHL byl tak vyhlášen první hvězdou večera.… více

Tiscali, 24. 11. 2016 Český útočník Ondřej Palát nepromarnil v duelu s Philadelphií ani vteřinu. Dvakrát v úplném závěru třetin přihrál na gól a pomohl Tampě Bay k výhře 4:2. Lightning tak mají páté vítězství z posledních šesti zápasů. Středeční zápas byl speciální pro ruského kanonýra Alexandra Ovečkina, který nejenže zajistil výhru Capitals, ale vystřílel si svůj šestnáctý hattrick v NHL. … více

• Skvělí Češi! Gudas zničil Columbus čtyřmi body, Palát vstřelil dvě branky

Tiscali, 6. 3. 2016 Svůj nejlepší večer v NHL prožil český obránce Radko Gudas, když se dvěma góly a stejným počtem asistencí postaral o výhru Philadelphie nad Columbusem 6:0. Dva góly zaznamenal také útočník Ondřej Palát.  … více

• Palát, Krejčí a Pastrňák skórovali, Plekanec byl u tří gólů

Tiscali, 24. 10. 2015 Celkem šest českých hokejistů získalo v nočních zápasech zámořské NHL alespoň jeden bod. Krejčí s Pastrňákem svými trefami podpořili výhru Bruins na ledě New York Islanders. Jiří Hudler si připsal dvě asistence, Tomáš Plekanec hned tři. Ondřej Palát vstřelil v prodloužení vítězný gól Tampy Bay v utkání s Winnipegem.  … více