ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Patrice Bergeron v Magazínu Osobnosti

• Nový Jágr? Mladá česká naděje střílí jeden gól za druhým. Na mušce má Crosbyho

Nový Jágr? Mladá česká naděje střílí jeden gól za druhým. Na mušce má Crosbyho

9. 12. 2016 20:23 V první sezoně zazáří, ve druhé se trápí a ta třetí ukáže, kterým z těchto dvou směrů se bude kariéra mladých hráčů v NHL ubírat v následujících letech. Toto univerzální pravidlo samozřejmě neplatí ve všech případech, ale obecně se má zato, že třetí ročník je pro mladé hokejisty v zámoří onou příslovečnou zkouškou ohněm. Musejí ukázat, že tvrdá dřina a investice ze strany týmu za předchozí dvě sezony nepřišly vniveč a oni jsou stoprocentně připraveni zaujmout svoje místo mezi hvězdami hokejového světa. A jestli letos někdo do puntíku splňuje tyto požadavky, je to český útočník David Pastrňák.… více

• Chicago ovládlo drama v Bostonu a srovnalo finále

Chicago ovládlo drama v Bostonu a srovnalo finále

20. 6. 2013 08:15 Hokejisté Chicaga sice ve čtvrtém finále play off zámořské NHL promarnili dvoubrankové vedení, ale nakonec porazili domácí Boston 6:5 v prodloužení a vyrovnali tak stav série na 2:2. Dramatickou bitvu rozhodl v čase 69:51 obránce Brent Seabrook. Bruins prohráli doma v play off po předchozích sedmi vítězstvích. … více

• Jágr: Čeká nás jeden z nejdůležitějších zápasů sezóny

Jágr: Čeká nás jeden z nejdůležitějších zápasů sezóny

19. 6. 2013 10:20 Hokejisté Bostonu dnes v noci mohou udělat důležitý krok k zisku Stanleyova poháru. Ve finálové sérii proti Chicagu vedou 2:1 a ve čtvrtém utkání budou mít výhodu domácího prostředí. Důležitost duelu si uvědomuje i česká hvězda Jaromír Jágr, kterého čeká jubilejní 200. zápas v play off kanadsko-americké soutěže. … více

• Boston začal doma výhrou. Ve finále proti Chicagu jde do vedení

Tiscali, 18. 6. 2013 Hokejisté Bostonu porazili ve třetím utkání finále play off zámořské NHL Chicago 2:0 a po úvodní prohře se ujali vedení v sérii 2:1 na zápasy. Bruins uspěli doma ve vyřazovacích bojích posedmé za sebou. Góly vítězů obstarali v průběhu druhé třetiny útočníci Daniel Paille a Patrice Bergeron, jemuž nahrával Jaromír Jágr.  … více

• Boston začal doma výhrou, ve finále proti Chicagu jde do vedení

Tn.cz, 18. 6. 2013 Hokejisté Bostonu porazili ve třetím utkání finále play off zámořské NHL Chicago 2:0 a po úvodní prohře se ujali vedení v sérii 2:1 na zápasy. Bruins uspěli doma ve vyřazovacích bojích posedmé za sebou. Góly vítězů obstarali v průběhu druhé třetiny útočníci Daniel Paille a Patrice Bergeron, jemuž nahrával Jaromír Jágr. … více

• Hokejisté Bostonu kráčejí do finále. Nad Tučňáky vedou už 3:0

Tiscali, 6. 6. 2013 Hokejisté Bostonu udolali v souboji dvou nejlepších celků Východní konference Pittsburgh až ve druhém prodloužení 2:1 a v sérii vedou 3:0 na zápasy. O zisku třetího bodu rozhodl v čase 95:19 Patrice Bergeron, u jehož trefy si připsal asistenci Jaromír Jágr. K postupu do finále NHL chybí hráčům Bruins jediná výhra.  … více