ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI
  • To je ale usměvavá rodinka: Oplácaná teenagerka z Pusinek se pochlubila sympatickými rodiči

Super.cz, 28. 3. 2016 Herečka Petra Nesvačilová (30) se do diváckého povědomí neodmyslitelně zapsala díky svému úspěšnému filmovému debutu Pusinky, kde si pod režisérskou taktovkou Karin Babinské zahrála osmnáctiletou rozjívenou maturantku, která společně s kamarádkami v hereckém podání Sandry Novákové  (33) a Marie Doležalové  (29) prožívá poslední prázdniny po střední škole a na výletě okusí první sexuální zážitky. … více

• Výborně! Sdruženář Portyk se stal juniorským mistrem světa

Tiscali, 25. 2. 2016 Sdruženář Tomáš Portyk vybojoval zlatou medaili na mistrovství světa juniorů v rumunské Řašnově. Další český reprezentant Lukáš Daněk skončil na čtvrtém místě. Útok na druhou medaili se nepovedl běžkyni na lyžích Petře Novákové, která si v úterním závodě na 10 km klasickou technikou dojela pro bronz. Na volné desítce obsadila dvaadvacetiletá rodačka z Karlových Varů páté místo. … více

• Jakš si vylepšil letošní maximum, Nováková doběhla sedmnáctá

Tiscali, 3. 1. 2016 Třetí etapu Tour de Ski, stíhací závod na 10 km volnou technikou, ovládl norský lyžař Martin Johnsrud Sundby, mezi ženami kralovala jeho krajanka Ingvild Flugstad Östbergová. Martin Jakš doběhl patnáctý, nejlépe v sezoně, Petra Nováková skončila sedmnáctá. … více

Hledáte také jako: Petra Novák
Rychlá navigace:novinky |diskuse