Hodnotit:
Líbí Nelíbí

22 se líbí, 3 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Roman Hubník je český fotbalový obránce. Ve 14 letech přestoupil do SK Sigma Olomouc, za který v Gambrinus lize odehrál 103 ligových zápasů a vstřelil 4 branky. Z Olomouce se také dostal do národního mužstva do 21 let. Díky svým 190 centimetrům a 83 kilogramům je výborný v hlavičkových soubojích. V roce 2007 přestoupil za téměř 100 000 000 Kč do FK Moskva. V hlavním městě Ruska se i vinou zranění neprosadil a v zimě se rozhodl pro roční hostování v Gambrinus lize v klubu AC Sparta Praha. Reprezentace - Byl stabilním hráčem mládežnických reprezentací U15 až U21 - První zápas v reprezentaci A odehrál 5.června 2009 (den před svými narozeninami)…zobrazit celý životopis

Roman Hubník v Magazínu Osobnosti

• Národní tým doplatil na málo hráčů v top ligách. Přál bych si vrátit rok 2004, sní Sivok

22. 6. 2016 15:26 Vyřazení už ve skupině ME potvrdilo problémy, které český fotbal v poslední době pronásledují. Čeští hráči přestávají být zajímaví pro zahraniční kluby, natož pro ty přední, a tím pádem ztrácejí konkurenceschopnost vůči elitnímu evropskému fotbalu. Až na výjimky totiž nepůsobí v nejlepších ligách, chybí jim tak zkušenosti i sebevědomí získané z těžkých zápasů na nejvyšší úrovni. Pod tlakem soupeřů, na který nejsou zvyklí, se dopouštějí chyb a hrají až moc opatrně.… více

• Boj o život na Euru nevyšel. Národní tým prohrál s Tureckem 0:2 a na turnaji končí

21. 6. 2016 20:39 Čeští fotbalisté skončili na mistrovství Evropy ve Francii už v základní skupině. Ve svém závěrečném utkání v ní prohráli v boji o přímý postup do osmifinále s Tureckem 0:2, na turnaji získali jediný bod a ve skupině obsadili poslední místo. Od 10. minuty prohrávali po trefě Buraka Yilmaze, v 65. minutě uzavřel skóre Ozan Tufan.… více

• Musíte věřit až do konce, řekl Necid. Muž bez nervů, jenž se dotkl míče až při penaltě

18. 6. 2016 08:50 Vrchol infarktového zápasu. Běží 93. minuta, český tým prohrává 1:2 a rozhodčí nařizuje proti Chorvatům penaltu. Paráda! Jenže – kdo na ni v tak těžké chvíli půjde? Specialista David Lafata už vystřídal, další takový Michal Kadlec sedí jen mezi náhradníky, kapitán Tomáš Rosický sotva chodí a Vladimír Darida se do toho dvakrát nehrne. Tak kdo? Zbytečné dohady, míč si ve vypjaté chvíli bere sebevědomě Tomáš Necid. Náhradník, který se do té doby s balonem na hřišti vůbec nepotkal…… více

• K vzteku... Národní tým odolával mistrům Evropy 87 minut, pak udeřil Piqué

Tiscali, 13. 6. 2016 Dlouhých 87 minut vzdorovala reprezentace šílenému španělskému tlaku. A když už se zdálo, že ve svém úvodním vystoupení na mistrovství Evropy ve Francii dosáhne na senzační bod, zpražil ji Gerard Piqué. Stoper Barcelony si naběhl v šestnáctce na centr a úplně volný pohodlně hlavou ukončil střelecké trápení obhájců titulu, kteří zvítězili 1:0. … více

• Čeští fotbalisté na úvod přípravy deklasovali outsidera z Malty 6:0

Tiscali, 27. 5. 2016 Česká fotbalová reprezentace vstoupila do přípravy na červnové EURO vysokou výhrou nad Maltou. Svěřenci trenéra Pavla Vrby na hřišti v rakouském Kufsteinu od začátku utkání jasně dominovali a už po první půli vedli 3:0 zásluhou gólů Jaroslava Plašila, Milana Škody a Romana Hubníka. Po změně stran se trefili i David Lafata, Tomáš Necid a debutant Patrick Schick. … více

• Plzeň odvezla Spartě naději na titul

Tiscali, 9. 5. 2015 Fotbalisté pražské Sparty podlehli v sobotním ligovém utkání na domácí půdě Viktorii Plzeň 0:2 a západočechům tak otevřeli cestu k titulu. Zápas rozhodli bývalí sparťané Jan Holenda a Roman Hubník. … více