Hodnotit:
Líbí Nelíbí

3 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Andrej Sekera je slovenský hokejový obránce hrající v současnosti za klub NHL Edmonton Oilers. S hokejem začínal v Prievidzi. Později hrál za juniory Dukly Trenčín. V roce 2004 byl draftován Buffalem Sabres celkově na 71. místě. Po draftu odešel do zámořské juniorské soutěže. První zápas v NHL odehrál za Buffalo 9. prosince 2006 proti Montrealu Canadiens. Slovensko reprezentoval na MS 2008, 2009,2010 a ZOH 2010.…zobrazit celý životopis

Andrej Sekera v Magazínu Osobnosti

• Přes dvě hodiny na MS bez gólu. Hrajeme jako před 30 lety, zoufá si kapitán Slováků

16. 5. 2016 14:40 Dlouhých 143 minut a 34 vteřin čekají slovenští hokejisté na světovém šampionátu v Rusku na gól. Marnost v koncovce, která začala ve středu při kolapsu s Běloruskem a výsledku 2:4 navzdory vedení 2:0 po 2 třetinách, prodloužili o víkendu v duelech s Kanadou a s Finskem a suverénům skupiny podlehli shodně 0:5. I přes mizernou bilanci 2 výher a 4 porážek však stále reálně zůstávají ve hře o čtvrtfinále.… více

• Kolaps Slováků s dalším outsiderem! Mezi hráči jsou konflikty, přiznal jejich trenér

11. 5. 2016 18:43 Z tváří slovenských hokejistů ještě pořádně nezmizelo uzardění po včerejší ostudné prohře s Německem 1:5 a už přišlo další velké selhání. Kapitán Andrej Sekera a útočník Tomáš Jurčo jim sice v duelu s Běloruskem získali vedení 2:0 po 2. třetině, ale dosavadní největší otloukánek turnaje dokázal zápas bleskově otočit a nasypat další sůl do slovenských ran.… více

Tiscali, 11. 5. 2016 Z tváří slovenských hokejistů ještě pořádně nezmizelo uzardění po včerejší ostudné prohře s Německem 1:5 a už přišlo další velké selhání. Kapitán Andrej Sekera a útočník Tomáš Jurčo jim sice v duelu s Běloruskem získali vedení 2:0 po 2. třetině, ale dosavadní největší otloukánek turnaje dokázal zápas bleskově otočit a nasypat další sůl do slovenských ran. … více