Hodnotit:
Líbí Nelíbí

4 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Florent Dimitri Payet je francouzský fotbalový záložník a reprezentant, který hraje v klubu West Ham United.Reprezentační kariéraHrál za mládežnický výběr Francie v kategorii do 21 let. V A-týmu Francie debutoval 9. 10. 2010 v kvalifikačním zápase v Saint-Denis proti týmu Rumunska (výhra 2:0).…zobrazit celý životopis

Dimitri Payet v Magazínu Osobnosti

• Ronaldo: Prosil jsem boha, aby mi dal šanci. Zranil se, ale pak určil budoucnost

11. 7. 2016 08:45 Konečně se dočkal a triumfem Portugalců ve finále mistrovství Evropy si připsal premiérový triumf s reprezentací na velkém turnaji. Útočník Cristiano Ronaldo tak zkompletoval sbírku, ve které má 3 ocenění pro nejlepšího fotbalistu světa nebo stejný počet vítězství v Lize mistrů. Navíc překonal věčného rivala Lionela Messiho, který s Argentinou nic nevyhrál a po nedávné další finálové prohře nevydržel a v národním týmu ohlásil konec.… více

• Šach mat domácí Francii! Euro ovládli Portugalci, a to i bez zraněného Ronalda

Šach mat domácí Francii! Euro ovládli Portugalci, a to i bez zraněného Ronalda

10. 7. 2016 23:57 Portugalci jsou poprvé v historii mistry Evropy. Ve finále šampionátu porazili v St. Denis domácí Francii 1:0 po prodloužení gólem střídajícího Édera ze 109. minuty. Výběr galského kohouta měl přitom většinu času víc ze hry, ale doplatil na špatnou koncovku.… více

• Tohle je teprve začátek, slibují Islanďané. Jejich trenér však odchází

Tohle je teprve začátek, slibují Islanďané. Jejich trenér však odchází

4. 7. 2016 11:37 Domácí Francii podlehli ve čtvrtfinále mistrovství Evropy vysoko 2:5. V 1. poločase (0:4) dostali tolik branek, kolik za předešlé 4 zápasy na turnaji dohromady, podle svých slov v něm předvedli bídný výkon. Přesto Islanďané, kteří svým tažením na premiérovém velkém turnaji v historii způsobili pozdvižení přinejmenším po celé Evropě, berou tenhle úspěch jako pouhý odrazový můstek.… více

• Krutý konec islandské hrdinné ságy. Od Francie dostali ve čtvrtfinále ME 5 gólů

Tiscali, 3. 7. 2016 Zbylými semifinalisty mistrovství Evropy se stali domácí Francouzi. Island deklasovali 5:2, 2 trefami se na tom podílel Olivier Giroud. Další zásahy přidali Paul Pogba, Dimitri Payet a Antoine Griezmann. Za Island skórovali Kolbeinn Sigthórsson a Birkir Bjarnason. Mezi nejlepší 4 týmy kontinentu se Francouzi probojovali poprvé od roku 2000. O účast ve finále se utkají ve čtvrtek 7. července v Marseille s Německem. … více

• Francii zachránil v hodině dvanácté Payet, pak se rozplakal

Tiscali, 11. 6. 2016 Jeden z favoritů mistrovství Evropy, domácí Francie, se v zahajovacím utkání šampionátu proti Rumunsku třásl do poslední chvíle o výsledek. Nakonec jej minutu před koncem zachránil krásnou střelou Dimitri Payet, jenž předtím nahrál na první trefu. Načež na něj dolehla fantastická atmosféra na stadionu… … více