Filip Novák měří 182cm a váží 75kg. Je to hokejista, který hraje za HK36 Skalica. Číslo dresu je 72. Filip není zadaný a je velmi vybíravý.…zobrazit celý životopis

Filip Novák v Magazínu Osobnosti

• Kašpar si při MS v Moskvě obhlíží příští domov. A mezi zápasy vybírá byt

Kašpar si při MS v Moskvě obhlíží příští domov. A mezi zápasy vybírá byt

11. 5. 2016 16:47 Útočník Lukáš Kašpar jel na hokejové mistrovství světa do Moskvy nejen s plánem hrát co nejlépe a odvézt si některou z medailí. Nová posila tamního Dynama využije přítomnosti v ruské metropoli i pro osobní účely a během turnaje si tam chce vybrat byt, kam se na podzim na příští měsíce nastěhuje. Na turnaji poznává i prostředí Ledového paláce, kde bude nastupovat po přestupu v rámci KHL ze Slovanu Bratislava.… více

• Češi se proti Turecku trápili, o jejich prohře rozhodla sporná penalta

Češi se proti Turecku trápili, o jejich prohře rozhodla sporná penalta

10. 10. 2015 23:17 Poslední domácí zápas v kvalifikaci se českým fotbalistům vůbec nepovedl. Na Letné otevřel skóre v 62. minutě z penalty Selcuk Inan a v 79. minutě přidal druhý gól Hakan Calhanoglu. Reprezentanti utrpěli druhou porážku ve skupině a v tabulce ztrácejí bod na vedoucí Island, postup už ale měli před dnešním zápasem jistý. … více

• Díky bodovému náskoku slaví Dynamo Moskva Kontinentální pohár

Díky bodovému náskoku slaví Dynamo Moskva Kontinentální pohár

28. 2. 2014 19:46 Vůbec první Kontinentální pohár může slavit hokejový tým Dynamo Moskva. S náskokem 7 bodů, který je již nedostižný, nemusí řešit ani dnešní prohru s Magnitogorskem.… více