zavřít
Honza Roušar

zpěvák, kytarista, písničkář, hudební skladatel, zpívající imitátor

Věk:
40
Narození:
13. 7. 1982 , Příbram, Československo
Znamení:
rak   |  aktuální horoskop
Výška:
192 cm
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

1 se líbí, 2 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Honza Roušar je písničkář, kytarista, zpěvák a imitátor hlasů, jehož autorské písně můžete znát z jeho vlastních koncertů, ale také od populárních osobností č eské hudební scény. 

V rodné v Příbrami zabodoval už v roce 1997 s autorskou písní na finále Porty v kategorii do 18 let a svou první studiovou nahrávku pořídil ve studiu „Jumbo“ u Jaroslava Samsona Lenka. V p říbram ském divadle byl k vidění například ve hrách „Filozofská historie“ a „Dalskabáty, hříšná ves“. Po přestěhování do Prahy hrál a zpíval v lyrikálu „Kudykam“ od Petra Hapky a Michala Horáčka. Souběžně s tím pokračoval ve skládání vlastních autorských písní na texty od Libora Jeníka, Aleše Nováka či Jarmily Moosové a Honzovo první autorské CD „Točí se to dokola“ na sebe nenechalo dlo u ho čekat a vyšlo v roce 2010. Honzovy písně zpívá Ondřej Ruml, Ruda z Ostravy, Petra Hřebíčková, Ivana Korolová, Hana Seidlová, Hana Robinson, Naďa Válová a další. Na jeho desce „Hemofilická“ už jsou mezi textaři také Ester Kočičková a Miloň Čepelka. 

 V současné době Honza působí jako muzikant a manažer v hudební agentuře Živý Jukebox, kde naplno uplatňuje svůj talent zpívající ho imitátor a . Skvěle napodobí desítky hlasů, mezi ty nejžádanější patří Karel Gott, Richard Müller, Tomáš Klus, Luděk Sobota, Hana Zagorová a Dalibor Janda. 

 Za zmínku také stojí, že společnost Živý Jukebox je partnerem „Kuřete“ ( nadace Pomozte dětem), pro kterou Honza Roušar a Václav Tobrman napsali píseň „Kuřecí song“. Více na webových stránkách www.zivyjukebox.cz nebo www.pomoztedetem.cz…zobrazit celý životopis

Honza Roušar v našich článcích

Hledáte také jako: Jan Roušar
Rychlá navigace:fotogalerie |videoklipy |novinky |diskuse

Nejznámější díla – Honza Roušar