ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Jaroslav Soukup v Magazínu Osobnosti

• Koukalová byla ve stíhačce osmá, Krčmář desátý. Moravec zlomil zbraň

Koukalová byla ve stíhačce osmá, Krčmář desátý. Moravec zlomil zbraň

17. 12. 2016 16:05 Biatlonista Michal Krčmář si ve stíhacím závodě Světového poháru na 12,5 km v Novém městě na Moravě doběhl pro desáté místo, když si polepšil o osmnáct příček oproti čtvrtečnímu sprintu. Naprosto opačný závod prožil Ondřej Moravec, který při pádu zlomil zbraň a přišel o naději na dobré umístění. Mezi ženami si na desetikilometrové trati vedla z domácích reprezentantek nejlépe Gabriela Koukalová, která skončila osmá a navzdory třem nepřesným ranám se v pořadí posunula o pět míst dopředu. Z vítězství se dnes radovali Francouzi Martin Fourcad a Anais Chevalierová.… více

• České filmové nejen trilogie - pokračování

České filmové nejen trilogie - pokračování

22. 4. 2016 09:45 V minulém týdnu jsme si představili české filmové komedie Zdeňka Trošky, ze kterých se díky úspěchu staly trilogie. Kameňák se dokonce v nedávné době pod taktovkou jiných režisérů dočkal dvou, ne zrovna zdařilých, pokračování. Aby byl náš výčet kompletní, přinášíme vám další velice oblíbené filmové série. Kterou z nich máte nejraději?… více

• Michal David čelí drsné kritice. Režisér Jaroslav Soukup ho označil ho za parazita!

8. 9. 2015 18:00 A máme tu další mediální válku. Tentokrát se hádají Michal David a Jaroslav Soukup – kvůli připravovanému snímku Decibely lásky. V čem je problém?… více

• Ani dva tituly nepomohly Davidové mezi českou elitu. Na MS nejede

Tiscali, 6. 2. 2017 Hodně nahlas se o ní mluví jako o nástupkyni Gabriely Koukalové. Přesto se čerstvá dvojnásobná juniorská šampionka Markéta Davidová nevešla do nominace na mistrovství světa v  Hochfilzenu. Poslední volná místa připadla Jessice Jislové a Tomáši Krupčíkovi. Olympijský medailista Jaroslav Soukup se tak vrcholu biatlonové sezony také nezúčastní. … více

• Vítkové těsně unikla mediale, Krupčík skončil ve stíhačce na ME osmý

Tiscali, 28. 1. 2017 Česká biatlonistka Veronika Vítková skončila ve stíhacím závodě v polských Dusznikách Zdroji na čtvrtém místě, když ji od bronzu dělilo 16 vteřin.  Tomáš Krupčík nevylepšil své šesté místo ze sprintu a nakonec si o dvě pozice pohoršil. Katastrofálně skončil závod pro Jaroslava Soukupa, který na mistrovství Evropy bojuje o nominaci na světový šampionát. Nejzkušenější z českých biatlonistů se z 11. pozice na startu propadl kvůli špatné střelbě až na 49. příčku. … více

• Utrápená Vítková zkusí biatlonový restart. Pojede na ME v Polsku

Tiscali, 23. 1. 2017 Tři zkušení čeští biatlonová reprezentanti budou startovat na evropském šampionátu v Polsku. Trio  Veronika Vítková, Lucie Charvátová a Jaroslav Soukup se tak chtějí ideálně připravit se na následující mistrovství světa v rakouském Hochfilzenu. … více