Noah Wyle | OSOBNOSTI.CZ

  • Filmy
  • Herci
  • Zpěváci
  • Skupiny
  • Modelky
  • Sportovci
  • Další
    Spisovatelé Panovníci Finančníci
  • Tiscali.cz
  • Zprávy
  • Sport
  • Ženy
  • Cestování
  • Games.cz
  • Profigamers.cz
  • ZeStolu.cz
  • Osobnosti.cz
  • Karaoketexty.cz
  • Úschovna.cz
  • Nedd.cz
  • Moulík.cz
  • Fights.cz
  • Dokina.cz
  • CZhity.cz
  • Našepeníze.cz
  • StartupInsider.cz

Profilový obrázek - Noah Wyle
99%
Noah Wyle

herec, producent

Hodnocení na Kinobox.cz: 72%
Narození:
4. června 1971
Věk:
55 let
Znamení:
Blíženci
Výška:
185 cm
Profil Životopis Fotogalerie (51) Filmografie (44) Fanklub (243) Diskuze
Noah Wyle pochází ze šesti sourozenců. Narizen byl v Hollywoodu v Californii. Jeho zájem o herectví se začal rozvíjet již na střední škole,když se zúčastnil divadelního pragramu na Northwesternské Univerzitě. Po absolvování na střední škole si... Celý životopis

Nejznámější díla

Zobrazit vše
Profilový obrázek - Přátelé

Přátelé

1994
Profilový obrázek - Saturday Night Live

Saturday Night Live

1975
Profilový obrázek - Dost

Dost

2002
Profilový obrázek - Pohotovost

Pohotovost

1994
Profilový obrázek - W.

W.

2008
Profilový obrázek - Donnie Darko

Donnie Darko

2001
Profilový obrázek - Mark Felt: Muž, který zradil

Mark Felt: Muž, který zradil

2017
Profilový obrázek - Pár správných chlapů

Pár správných chlapů

1992
Profilový obrázek - Čas rozhodnutí

Čas rozhodnutí

1994
Profilový obrázek - Bílý oleandr

Bílý oleandr

2002

Fotogalerie

Přidat fotku | Zobrazit vše
Noah Wyle
Noah Wyle
Noah Wyle
Noah Wyle
Noah Wyle
Noah Wyle
Noah Wyle
Noah Wyle
Noah Wyle
Noah Wyle
Noah Wyle
Noah Wyle
Noah Wyle
Noah Wyle
Noah Wyle
Noah Wyle
Galerie

Filmografie

Přidat film | Zobrazit vše
Profilový obrázek - At the Gates

At the Gates

2022
Profilový obrázek - Leverage: Redemption

Leverage: Redemption

2021
Profilový obrázek - The Red Line

The Red Line

2019
Profilový obrázek - Romanoffs, The

Romanoffs, The

2018
Profilový obrázek - Mark Felt: Muž, který zradil

Mark Felt: Muž, který zradil

2017
Profilový obrázek - Perfect Citizen ()

Perfect Citizen ()

2017
Profilový obrázek - Adoptable

Adoptable

2016
Profilový obrázek - The Librarians

The Librarians

2014
Profilový obrázek - Blu-nies with Noah Wyle

Blu-nies with Noah Wyle

2013
Profilový obrázek - The World Made Straight

The World Made Straight

2013

Vztahy

Přidat vztah
Profilový obrázek - Samantha Mathis

Samantha Mathis

vztah

Poslední komentáře

Zatím bez komentáře, buďte první!

Vstup do diskuze

Noah Wyle v našich článcích

Seriál Urgent ovládl nominace na ceny Emmy. HBO díky němu poprvé po letech překonalo Netflix

Seriál Urgent ovládl nominace na ceny Emmy. HBO díky němu poprvé po letech překonalo Netflix

9. 7. 2026 | Tamara Černá
Lékařské drama Urgent se stalo největším vítězem letošních nominací na ceny Emmy. Seriál získal celkem 25 nominací, nejvíce ze všech televizních pořadů, a výrazně přispěl k tomu, že se HBO Max letos stalo platformou s nejvyšším počtem nominací.

Doporučené články


  • Lunární horoskop na úterý 28. července: Kdo dnes ubrzdí první impuls, ušetří si problém
  • Trik, který by měl znát každý řidič: Rozpálené auto lze ochladit za deset vteřin a bez klimatizace
  • Vémola v Čechách táhne víc než Procházka, chce s námi spolupracovat, tvrdí promotér
  • Vémola se chlubil, kolik posílá Lele. "Všechno platím sama," reaguje Ceterová ostře
  • Kůže ryb možná dokáže vnímat světlo, překvapilo vědce
  • Všechna alba Metallicy od nejhoršího po nejlepší: Kde se kapela ztratila a kde zase našla sebe sama
  • Už se to žene. Vedra budou možná horší než ta předchozí a zasáhnou víc míst, varují meteorologové
  • Pavel Bobek a „Lásko, mně ubývá sil“: Upřímná country píseň, která netrpěla falešným „chlapáctvím“
  • Na Venuši objevili něco, co tam být nemělo. Dodnes si s tím nevědí rady
  • Proč se všichni navzájem nepojídáme? Vědci mají překvapivou odpověď
  • Fenku Abby našli na kraji silnice se zlomenou nohou a bez srsti. Dnes vypadá jako štěně
  • 3 lžíce jasanového popela do 10 litrů vody. Tahle zálivka nahradí kupované hnojivo a cibule z ní roste jako divá
  • Tuhle 1 chybu při vaření rýže dělá skoro každý. Proto se lepí a chutná jako lepidlo
  • Bylinky vám vydrží čerstvé i 3 týdny. Stačí je uložit k 1 věci, kterou máte doma úplně všichni
  • Jaký vliv má mobil na tělo: deformuje vám páteř, oslabuje ruce a ničí zrak. Stačí 3 hodiny denně
  • Nevyhazujte staré pohlednice po prarodičích. Za některé kusy dají sběratelé i 10 000 Kč
  • Kuchařka nám ukázala trik s obyčejnou vařečkou při vaření a celé rodině vyrazil dech. Od té doby ji máme vždy po ruce
  • 5 znamení, která nesnesou telefonát bez ohlášení. Nejsou nespolečenská, jen potřebují čas se připravit
  • Češky v roce 2026 odkládají klasickou řasenku. Nahrazuje ji postup, po kterém řasy vypadají 3× hustší
  • Za socialismu stála 50 Kčs a měla ji ve spíži každá rodina. Dnes je z téhle kameninové nádoby na zelí sběratelská rarita za statisíce

Tiscali.cz


  • Inflace
  • Ukrajina
  • Válka na Ukrajině
  • Migrační politika
  • ME ve fotbale 2024
  • Ruský prezident
  • Ceny energií
  • Evropská unie
  • Penzijní reforma
  • Vynález

Games.cz


  • Recenze
  • Assassin's Creed
  • Starfield
  • GTA
  • Diablo IV
  • Forza
  • Fortnite
  • Call of Duty
  • The Elder Scrolls
  • Kingdome Come: Deliverence

Fights.cz


  • UFC
  • Oktagon
  • Clash of The Stars
  • PFL
  • KSW
  • I am Figter
  • Sumó
  • Karlos Vémola
  • Jiří Procházka
  • Conor McGregor

Osobnosti.cz


  • Andrej Babiš
  • Petr Pavel
  • Hana Zagorová
  • Kazma Kazmitch
  • Kim Kardashian
  • Karlos Vémola
  • Marek Ztracený
  • Taylor Swift
  • Emma Smetana
  • Timothée Chalamet

Zestolu.cz


  • Carcassonne
  • Bang
  • Osadníci z Katanu
  • Monopoly
  • Dobble
  • Dixit
  • Krycí jména
  • Na křídlech
  • Karak
  • Jízdenky, prosím!

Tiscali.cz | Zprávy | Sport | Ženy | Cestování | Games.cz | Profigamers.cz | ZeStolu.cz | Osobnosti.cz | Karaoketexty.cz | Úschovna.cz | Nedd.cz | Moulík.cz | Fights.cz | Dokina.cz | CZhity.cz | Našepeníze.cz | Srovnám.cz | StartupInsider.cz


Partneři: Heroine

Něco jste nenašli?

Stačí se jen zaregistrovat a můžete tuto databázi


Nejnavštěvovanější osobnosti


Top filmy


  • V tom domě straší!
  • Snowboarďáci
  • Erótica: Luz de Luna
  • Vyprávěj
  • Transformers Jedna

Top herci


  • Johnny Sins
  • Alice Jandová
  • Juraj Kukura
  • Samaire Armstrong
  • Václav Neckář

Top zpěváci


  • Miley Cyrus
  • Maria Baimler
  • Hana Zagorová
  • Shakira
  • Karel Plíhal

Top skupiny


  • Fantom
  • Elán
  • Tři sestry
  • Sluneční orchestr
  • Olympic

Top modelé


  • Kim Kardashian
  • Jana Marečková
  • Andrea Verešová
  • Angel Wicky
  • Dominika Mesarošová

Top sportovci


  • Tomáš Enge
  • Lionel Messi
  • Cristiano Ronaldo
  • Hanka Kynychová
  • Aleš Lamka

Top spisovatelé


  • Jan Werich
  • Eduard Petiška
  • Josef Veromír Pleva
  • Tomáš Lukavec
  • Karel Čapek

Top panovníci


  • Boleslav Chrabrý
  • Karel IV.
  • Václav Klaus
  • Přemysl Otakar II.
  • Kate Middleton

Osobnosti.cz Největší český web s databází osobností, herců, hereček, zpěváků, zpěvaček, modelek, filmů, hudebních skupin a sportovců. Kromě toho zde najdete i spisovatele, panovníky a finančníky. Vedle užitečných informací web obsahuje i fotografie, diskografie, filmografie a vztahy známých osobností.

Reklama | Cookies | Osobní údaje

© 2026 Osobnosti.cz | TISCALI MEDIA, a.s. | Člen skupiny DIGNITY, s.r.o.

Pro danou akci je nutné přihlášení

přihlásit se