Pavel Callta | OSOBNOSTI.CZ

  • Filmy
  • Herci
  • Zpěváci
  • Skupiny
  • Modelky
  • Sportovci
  • Další
    Spisovatelé Panovníci Finančníci
  • Tiscali.cz
  • Zprávy
  • Sport
  • Ženy
  • Cestování
  • Games.cz
  • Profigamers.cz
  • ZeStolu.cz
  • Osobnosti.cz
  • Karaoketexty.cz
  • Úschovna.cz
  • Nedd.cz
  • Moulík.cz
  • Fights.cz
  • Dokina.cz
  • CZhity.cz
  • Našepeníze.cz
  • StartupInsider.cz

Profilový obrázek - Pavel Callta
97%
Pavel Callta

herec, zpěvák, skladatel, hudebník, textař

Narození:
12. února 1989
Věk:
37 let
Znamení:
Vodnář
Výška:
182 cm
Profil Životopis Fotogalerie (87) Videa (13) Diskografie (2) Filmografie (4) Fanklub (30) Diskuze
Pavel se narodil 12. února 1989 na severu Čech v České Lípě, kde strávil 18 let svého života. Vystudoval střední školu se zaměřením na ekonomiku a cizí jazyky a v září 2009 nastoupil na Konzervatoř Jaroslava Ježka , ze které však po necelém roce... Celý životopis

Nejznámější díla

Zobrazit vše
Profilový obrázek - Momenty

Momenty

2015

Fotogalerie

Přidat fotku | Zobrazit vše
Pavel Callta
Pavel Callta
Pavel Callta
Pavel Callta
Pavel Callta
Pavel Callta
Pavel Callta
Pavel Callta
Pavel Callta
Pavel Callta
Pavel Callta
Pavel Callta
Pavel Callta
Pavel Callta
Pavel Callta
Pavel Callta
Galerie

Videa

Přidat video | Zobrazit vše
Profilový obrázek - Pavel Callta - ZRZKA

Pavel Callta - ZRZKA

Přehrát
Profilový obrázek - Pavel Callta - MAMI

Pavel Callta - MAMI

Přehrát
Profilový obrázek - ZRZKA / NA CÍRKEV SE DÁM

ZRZKA / NA CÍRKEV SE DÁM

Přehrát
Profilový obrázek - Naštěstí

Naštěstí

Přehrát
Profilový obrázek - Mirrors - Acoustic Cover / Justin Timberlake

Mirrors - Acoustic Cover / Justin Timberlake

Přehrát
Profilový obrázek - I Fight For You

I Fight For You

Přehrát
Profilový obrázek - Ve Hvězdách - Debutový vánoční videoklip

Ve Hvězdách - Debutový vánoční videoklip

Přehrát

Filmografie

Přidat film | Zobrazit vše
Profilový obrázek - Kabaret

Kabaret

2017
Profilový obrázek - Poslední zhasne

Poslední zhasne

2015
Profilový obrázek - Topseuta

Topseuta

2013
Profilový obrázek - Česko Slovensko má talent

Česko Slovensko má talent

2010

Diskografie

Přidat album | Zobrazit vše
Profilový obrázek - Momenty

Momenty

2015

Poslední komentáře

Zatím bez komentáře, buďte první!

Vstup do diskuze

Pavel Callta v našich článcích

Richard Müller vystoupí na novém festivalu Slunovrat v Sázavě u Benešova

Richard Müller vystoupí na novém festivalu Slunovrat v Sázavě u Benešova

11. 5. 2017 | Redakce Osobnosti.cz
Nový hudební festival písničkářů a populárních interpretů Slunovrat, vytahuje velké eso z rukávu. V rámci svého nultého ročníku nabídne návštěvníkům hudební vystoupení slovenské popové hvězdy Richarda Müllera. Festival Slunovrat startuje již příští měsíc o víkendu 23. – 24. června 2017 v nově zrekonstruovaném areálu rozlehlého vodáckého kempu Sázavský ostrov ve středočeské Sázavě u Benešova. Divákům představí kromě bohatého doprovodného programu pro celou rodinu také koncerty Xindla X, Anety Langerové, Ivana Mládka, Bratrů Ebenů a dalších písničkářů.

Doporučené články


  • Lidé na ulici se za nimi otáčejí. Muž s trpasličím vzrůstem a jeho žena vychovávají děti a ignorují posměšky
  • Ruský účetní dvůr odhalil rozpočtovou díru mnoha miliard. Putina zdravotnictví nezajímá, peníze tlačí do války
  • Děkujte EU, od roku 2027 si vyměníte baterii v telefonu sami a ušetříte za servis. Apple a Google to chtějí obejít
  • Katův šleh má neprávem špatnou pověst: Doma ho dělám celkem často, manžel ho miluje
  • Stačí změnit hodinu použití a pocení v horku výrazně omezíte
  • Ochotnik je budoucností Su-57, dokáže „oslepit NATO“. Rusové si přiznali, že to bez něj mohou proti F-35 odpískat
  • Dvališvili o zápase Topurii s Gaethjem: Ilia od prvního kola neviděl, bojoval naslepo
  • Provokatér Hokit trolluje Pereiru. Rozhodčího, kterého Brazilec nazval zbabělcem, označil za nejlepšího v UFC
  • Koubek po neúspěchu na MS skončil jako trenér fotbalové reprezentace. Smlouvu měl do roku 2028
  • Proroctví z budoucnosti, nebo trik pro kliky? Muž z videa varuje před daty, kdy prý půjde o miliony
  • Nepečené ananasové řezy s mandlovou vůní jsou jemný dezert, který si získá celou rodinu
  • Bílý dům po UFC řeší další akci. Na ikonickém místě by mohla proběhnout wrestlingová show
  • Pirát Krištofič skončil na klinice s oteklou rukou. Před premiérou v RFA bere antibiotika
  • „Rusko může zopakovat íránský scénář a přidusit Evropu.“ Kremelský odborník navrhuje v případě války s NATO zablokovat Balt
  • Urputný Pereira stále tlačí na konec Herba Deana. Dana White ho odkázal na komisi
  • 20 chytrých hodinek letos přijde o ochranu a stanou se rájem hackerů. Rovnou se jich zbavte
  • Neporažený Sivák se na Bratislavském hradě utká s thajskou hvězdou. Bilance 36-0 se může otřást
  • Rusko se vrací ke Gradům namísto dronů: „Jsou efektivnější,“ tvrdí. Stará sovětská zbraň znovu řádí na frontě
  • Chystáte se s dětmi do Polska? Od června tam platí nový zákon, pokuty za chybějící helmy jdou za rodiči
  • Szabová jde na Štvanici s jediným cílem. Chce Pudilovou ukončit

Tiscali.cz


  • Inflace
  • Ukrajina
  • Válka na Ukrajině
  • Migrační politika
  • ME ve fotbale 2024
  • Ruský prezident
  • Ceny energií
  • Evropská unie
  • Penzijní reforma
  • Vynález

Games.cz


  • Recenze
  • Assassin's Creed
  • Starfield
  • GTA
  • Diablo IV
  • Forza
  • Fortnite
  • Call of Duty
  • The Elder Scrolls
  • Kingdome Come: Deliverence

Fights.cz


  • UFC
  • Oktagon
  • Clash of The Stars
  • PFL
  • KSW
  • I am Figter
  • Sumó
  • Karlos Vémola
  • Jiří Procházka
  • Conor McGregor

Osobnosti.cz


  • Andrej Babiš
  • Petr Pavel
  • Hana Zagorová
  • Kazma Kazmitch
  • Kim Kardashian
  • Karlos Vémola
  • Marek Ztracený
  • Taylor Swift
  • Emma Smetana
  • Timothée Chalamet

Zestolu.cz


  • Carcassonne
  • Bang
  • Osadníci z Katanu
  • Monopoly
  • Dobble
  • Dixit
  • Krycí jména
  • Na křídlech
  • Karak
  • Jízdenky, prosím!

Tiscali.cz | Zprávy | Sport | Ženy | Cestování | Games.cz | Profigamers.cz | ZeStolu.cz | Osobnosti.cz | Karaoketexty.cz | Úschovna.cz | Nedd.cz | Moulík.cz | Fights.cz | Dokina.cz | CZhity.cz | Našepeníze.cz | Srovnám.cz | StartupInsider.cz


Partneři: Heroine

Něco jste nenašli?

Stačí se jen zaregistrovat a můžete tuto databázi


Nejnavštěvovanější osobnosti


Top filmy


  • Snowboarďáci
  • Transformers Jedna
  • Summer Sausage, a Pocket Poncho, and Tony Danza
  • Spusťte tu revoluci beze mne
  • Ulice

Top herci


  • Eva Dudková
  • Václav Neckář
  • Frank Sinatra
  • Tera Joy
  • Florencia Bertotti

Top zpěváci


  • Miley Cyrus
  • Hana Zagorová
  • Helena Vondráčková
  • Karel Gott
  • Nikola Mertlová

Top skupiny


  • Olympic
  • Stranglers, The
  • Depeche Mode
  • Elán
  • Tři sestry

Top modelé


  • Kim Kardashian
  • Jana Marečková
  • Dominika Mesarošová
  • Angel Wicky
  • Martin Zach

Top sportovci


  • Cristiano Ronaldo
  • Lionel Messi
  • Hanka Kynychová
  • David Pospíšil
  • Valentina Volopichová

Top spisovatelé


  • Simona Monyová
  • Tomáš Lukavec
  • Jan Werich
  • Daniel Častvaj
  • Jiří Voskovec

Top panovníci


  • Václav Klaus
  • Marie Terezie
  • Karel IV.
  • Kate Middleton
  • Jan Lucemburský

Osobnosti.cz Největší český web s databází osobností, herců, hereček, zpěváků, zpěvaček, modelek, filmů, hudebních skupin a sportovců. Kromě toho zde najdete i spisovatele, panovníky a finančníky. Vedle užitečných informací web obsahuje i fotografie, diskografie, filmografie a vztahy známých osobností.

Reklama | Cookies | Osobní údaje

© 2026 Osobnosti.cz | TISCALI MEDIA, a.s. | Člen skupiny DIGNITY, s.r.o.

Pro danou akci je nutné přihlášení

přihlásit se