Hodnotit:
Líbí Nelíbí

19 se líbí, 1 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Tomáš Necid je český fotbalista, hrájící na postu útočníka, momentálně působící v týmu CSKA Moskva. S fotbalem začínal ve Stodůlkách, když mu bylo pět let. Poté se dostal do Slavie. Tomáš je jedním z největších českých talentů - nejlepší střelec ME hráčů do 17 let, za rok 2006 byl vyhlášen nejlepším českým dorostencem, start na mistrovství světa do 20 let 2007 mu zhatilo jen zranění. V sezóně 2007/2008 vyhrál se Slavií mistrovský titul, přestože jarní část strávil na hostování v Jablonci. Také si zapsal účast v Lize mistrů V létě 2008 se pak účastnil Mistrovství Evropy do devatenácti let, kde byl opět nejlepším střelcem.…zobrazit celý životopis

přidat novinku
  • 29. 10. 2009 v 19.36:05 — marcafil

Arsenal usiluje o Tomáše Necida!

Tomáš Necid v našich článcích

• Boj o život na Euru nevyšel. Národní tým prohrál s Tureckem 0:2 a na turnaji končí

21. 6. 2016 20:39 Čeští fotbalisté skončili na mistrovství Evropy ve Francii už v základní skupině. Ve svém závěrečném utkání v ní prohráli v boji o přímý postup do osmifinále s Tureckem 0:2, na turnaji získali jediný bod a ve skupině obsadili poslední místo. Od 10. minuty prohrávali po trefě Buraka Yilmaze, v 65. minutě uzavřel skóre Ozan Tufan.… více

• Úžasný comeback z 0:2! Češi vyrovnali Chorvatům 2 góly v posledních 15 minutách!

17. 6. 2016 17:48 Reprezentace vydolovala na fotbalovém mistrovství Evropy z duelu Chorvatskem bod po průběhu zápasu, po němž to už asi nemohl čekat ani největší optimista. Po 75 minutách ustrašeného výkonu plného chyb prohrávali Češi 0:2, Vrbovu týmu však pomohlo dvojité střídání, na druhé straně odchod pochroumaného Modriče a 2 trefy v závěrečných minutách. Postarali se o ně náhradníci Milan Škoda a Tomáš Necid.… více

• K vzteku... Národní tým odolával mistrům Evropy 87 minut, pak udeřil Piqué

K vzteku... Národní tým odolával mistrům Evropy 87 minut, pak udeřil Piqué

13. 6. 2016 14:59 Dlouhých 87 minut vzdorovala reprezentace šílenému španělskému tlaku. A když už se zdálo, že ve svém úvodním vystoupení na mistrovství Evropy ve Francii dosáhne na senzační bod, zpražil ji Gerard Piqué. Stoper Barcelony si naběhl v šestnáctce na centr a úplně volný pohodlně hlavou ukončil střelecké trápení obhájců titulu, kteří zvítězili 1:0.… více