Hodnotit:
Líbí Nelíbí

0 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Mehmet Topal je turecký fotbalový záložník a reprezentant. Od roku 2012 hraje v tureckém klubu Fenerbahçe SK. Účastník EURA 2008 v Rakousku a Švýcarsku. Mimo Turecko působil na klubové úrovni ve Španělsku.Klubová kariéra4. dubna 2015 jel se spoluhráči autobusem večer z utkání na hřišti Çaykuru Rizespor (výhra Fenerbahçe 5:1) na letiště, klubový autobus byl napaden střelbou z lovecké pušky neznámého útočníka. Zraněn byl řidič, ostatní vyvázli bez zranění. Začalo vyšetřování, v Turecku se také odložilo jedno celé ligové kolo (a pohárové zápasy).Reprezentační kariéra- Mehmet Topal nastupoval za turecké mládežnické výběry od kategorie do 19 let.- V A-týmu Turecka debutoval 6. 2. 2008 v přátelském utkání se Švédskem (remíza 0:0).…zobrazit celý životopis

Mehmet Topal v našich článcích

• Boj o život na Euru nevyšel. Národní tým prohrál s Tureckem 0:2 a na turnaji končí

21. 6. 2016 20:39 Čeští fotbalisté skončili na mistrovství Evropy ve Francii už v základní skupině. Ve svém závěrečném utkání v ní prohráli v boji o přímý postup do osmifinále s Tureckem 0:2, na turnaji získali jediný bod a ve skupině obsadili poslední místo. Od 10. minuty prohrávali po trefě Buraka Yilmaze, v 65. minutě uzavřel skóre Ozan Tufan.… více